Surfin Polska

Zanim rozpoczęliśmy prace, Surfin Polska z Bielska-Białej przekazał nam ważne wskazówki, ponieważ działa w konkurencyjnej branży farbiarskiej. A ta wymaga zindywidualizowanego podejścia do klienta, który często czuje się zagubiony.

Do tego mnóstwo odcieni, miksów i zamówień specjalnych. Słowem, mieliśmy UX-ową zagwozdkę, jak zaprojektować stronę, która maksymalnie prezentowałaby bogatą ofertę farbw możliwie najprostszy sposób.

Burza mózgów jak zwykle okazała się zbawienna i wspólnie z klientem wypracowaliśmy proste rozwiązanie. Otóż, postawiliśmy na wysoką przejrzystość strony internetowej, poprzez zastosowanie: białego layoutu, symbolicznych sekcji (z miniblogiem) i 6 kluczowych zakładek. Dodatkowo, umieściliśmy niesamowite wideo w tle, które zjawiskowo prezentuje bogactwo dostępnych kolorów.

Bez uszczerbku na percepcji strony, wkomponowaliśmy subtelny efekt parallax, który niesamowicie oddaje głębię homepage’a. Stronę internetową zintegrowaliśmy z livechatem FB i Mapami Google, które umożliwią zainteresowanym błyskawiczną komunikację oraz ułatwią lokalizację i dojazd.

Konkurencja naszego klienta może zarzucać mu, że się nie wyróżnia. Jednak my, wyszliśmy z założenia, że siła jego wizerunku internetowego tkwi w prostocie formy i łatwości nawigacji. W efekcie, przeglądający od razu znajdą to, czego potrzebują i szybko nawiążą kontakt w celu finalizacji transakcji. Realizacja dla Surfin Polska pokazała, że strony internetowe Bielsko-Biała wyróżniają się jakością i skutecznością.

Referencje

Proadax to wyróżnik na rynku świadczących tego typu usługi. Brawo Panowie za podejście projektowe. W trakcie realizacji podsuwane są pomysły udoskonalające serwis, odczuwalne jest granie do jednej bramki. Po tej realizacji naprawdę fajnie pokazać się klientom w internecie. Dzięki!

Agnieszka Majer

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.