Opis realizacji

Zanim rozpoczęliśmy prace, Surfin Polska z Bielska-Białej przekazał nam ważne wskazówki, ponieważ działa w konkurencyjnej branży farbiarskiej. A ta wymaga zindywidualizowanego podejścia do klienta, który często czuje się zagubiony. Do tego mnóstwo odcieni, miksów i zamówień specjalnych. Słowem, mieliśmy UX-ową zagwozdkę, jak zaprojektować stronę, która maksymalnie prezentowałaby bogatą ofertę farb
w możliwie najprostszy sposób.

Burza mózgów jak zwykle okazała się zbawienna i wspólnie z klientem wypracowaliśmy proste rozwiązanie. Otóż, postawiliśmy na wysoką przejrzystość strony internetowej, poprzez zastosowanie: białego layoutu, symbolicznych sekcji (z miniblogiem) i 6 kluczowych zakładek. Dodatkowo, umieściliśmy niesamowite wideo w tle, które zjawiskowo prezentuje bogactwo dostępnych kolorów.

Bez uszczerbku na percepcji strony, wkomponowaliśmy subtelny efekt parallax, który niesamowicie oddaje głębię homepage’a. Stronę internetową zintegrowaliśmy z livechatem FB i Mapami Google, które umożliwią zainteresowanym błyskawiczną komunikację oraz ułatwią lokalizację i dojazd.

Konkurencja naszego klienta może zarzucać mu, że się nie wyróżnia. Jednak my, wyszliśmy z założenia, że siła jego wizerunku internetowego tkwi w prostocie formy i łatwości nawigacji. W efekcie, przeglądający od razu znajdą to, czego potrzebują i szybko nawiążą kontakt w celu finalizacji transakcji. Realizacja dla Surfin Polska pokazała, że strony internetowe Bielsko-Biała wyróżniają się jakością i skutecznością.

Otrzymane referencje

Agnieszka Majer

By Agnieszka Majer, surfin.pl -

Proadax to wyróżnik na rynku świadczących tego typu usługi. Brawo Panowie za podejście projektowe. W trakcie realizacji podsuwane są pomysły udoskonalające serwis, odczuwalne jest granie do jednej bramki. Po tej realizacji naprawdę fajnie pokazać się klientom w internecie. Dzięki!