Opis realizacji

Zanim rozpoczęliśmy prace, Surfin Polska z Bielska-Białej przekazał nam ważne wskazówki, ponieważ działa w konkurencyjnej branży farbiarskiej. A ta wymaga zindywidualizowanego podejścia do klienta, który często czuje się zagubiony. Do tego mnóstwo odcieni, miksów i zamówień specjalnych. Słowem, mieliśmy UX-ową zagwozdkę, jak zaprojektować stronę, która maksymalnie prezentowałaby bogatą ofertę farb
w możliwie najprostszy sposób.

Burza mózgów jak zwykle okazała się zbawienna i wspólnie z klientem wypracowaliśmy proste rozwiązanie. Otóż, postawiliśmy na wysoką przejrzystość strony internetowej, poprzez zastosowanie: białego layoutu, symbolicznych sekcji (z miniblogiem) i 6 kluczowych zakładek. Dodatkowo, umieściliśmy niesamowite wideo w tle, które zjawiskowo prezentuje bogactwo dostępnych kolorów.

Bez uszczerbku na percepcji strony, wkomponowaliśmy subtelny efekt parallax, który niesamowicie oddaje głębię homepage’a. Stronę internetową zintegrowaliśmy z livechatem FB i Mapami Google, które umożliwią zainteresowanym błyskawiczną komunikację oraz ułatwią lokalizację i dojazd.

Konkurencja naszego klienta może zarzucać mu, że się nie wyróżnia. Jednak my, wyszliśmy z założenia, że siła jego wizerunku internetowego tkwi w prostocie formy i łatwości nawigacji. W efekcie, przeglądający od razu znajdą to, czego potrzebują i szybko nawiążą kontakt w celu finalizacji transakcji. Realizacja dla Surfin Polska pokazała, że strony internetowe Bielsko-Biała wyróżniają się jakością i skutecznością.

Otrzymane referencje

[al_fb_reviews show_total=”no” top_total_color=”” show_average=”no” top_rating_color=”” top_text_color=”” total_average_position=”top” top_reverse=”no” top_stacking=”no” trunc_mode=”none” trunc_max_characters=”” trunc_max_words=”” trunc_max_lines=”” trunc_appended_text=”ellipsis” trunc_custom_appended_text=”” trunc_full_review_text=”” trunc_full_review_style=”below” trunc_show_less_review=”no” trunc_less_review_text=”” trunc_less_review_style=”below” trunc_full_review_text_color=”” display_style=”stacked” slider_timing=”” slider_columns=”” slider_shift=”” diff_mobile_columns=”no” slider_columns_mobile=”” slider_shift_mobile=”” show_arrows=”no” show_arrows_mobile=”no” slider_arrow_shape=”chevron” slider_arrow_color=”” show_pagination=”no” show_pagination_mobile=”no” slider_pagination_inner_color=”” slider_pagination_outer_color=”” grid_columns=”” grid_initial_rows=”” grid_more_rows=”” grid_diff_mobile_columns=”no” grid_columns_mobile=”” grid_initial_rows_mobile=”” grid_more_rows_mobile=”” grid_button_mode=”builtin” grid_button_id=”” grid_button_text=”” grid_button_color=”” grid_button_hover_color=”” grid_button_text_color=”” grid_button_text_hover_color=”” randomize_order=”no” show_quotation_marks=”no” background_color=”#f9f7fa” title_text_color=”#8f0784″ title_font_size=”24px” rating_color=”#d151b5″ text_color=”#7e7984″ font_size=”16px” avatar_border_radius=”50%” border_radius=”” enable_border=”yes” enable_by_author=”yes” border_color=”#ab079d” border_size=”3px” align=”center” override_padding=”no” padding=”” override_margin=”no” margin=”” target=”_blank” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”reviews-custom” id=”” enable_microdata=”yes” microdata_product_name=”Agnieszka Majer” microdata_type=”Product” microdata_identifier=”” microdata_image=”” microdata_additional_data=””][al_fb_review name=”Agnieszka Majer” avatar=”https://proadax.pl/wp-content/uploads/2020/06/favicona.png” company=”surfin.pl” link=”https://surfin.pl” title=”” title_link=”” rating=”5.0″]

Proadax to wyróżnik na rynku świadczących tego typu usługi. Brawo Panowie za podejście projektowe. W trakcie realizacji podsuwane są pomysły udoskonalające serwis, odczuwalne jest granie do jednej bramki. Po tej realizacji naprawdę fajnie pokazać się klientom w internecie. Dzięki!

[/al_fb_review][/al_fb_reviews]