Świnna Zalew

Świnna Zalew to strona internetowa przygotowana z myślą o turystach, którzy już wkrótce będę planować wycieczki nad piękne Jezioro Mucharskie.

Warto zatrzymać się przy tej realizacji trochę dłużej, a zadba o to sekcja startowa z pięknym, uruchamianym automatycznie filmem, który zoptymalizowaliśmy, by maksymalnie skrócić czas jego ładowania.

Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to portal, którego głównym celem jest budowa społeczności podzielającej te same zainteresowania. Z tego właśnie powodu strona nie przypomina zwykłej wizytówki, lecz serwis informacyjny, który zachęca do regularnych odwiedzin oraz aktywności w postaci komentowania wpisów czy dodawania własnych zdjęć. Właściwie na każdym kroku użytkownik ma możliwość reagowania na treści poprzez przyciski typu „Lubię to” czy „Udostępnij” charakterystyczne dla serwisów Facebook, Twitter itp.

Założeniem serwisu jest stworzenie obszernej bazy informacji dla turystów. Aby zachować przejrzystość i czytelność, już na samym początku wprowadziliśmy podział na kategorie, który porządkuje wpisy i zapewnia łatwy dostęp do poszukiwanych wiadomości.

 

Portal został wyposażony w system reklamowy, który umożliwia na zarządzanie bannerami z poziomu jednego panelu administracyjnego. Dzięki temu właściciel serwisu może w prosty sposób decydować o położeniu reklam oraz kontrolować, kiedy termin ich ważności dobiega końca.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.