Opis realizacji

Świnna Zalew to strona internetowa przygotowana z myślą o turystach, którzy już wkrótce będę planować wycieczki nad piękne Jezioro Mucharskie. Warto zatrzymać się przy tej realizacji trochę dłużej, a zadba o to sekcja startowa z pięknym, uruchamianym automatycznie filmem, który zoptymalizowaliśmy, by maksymalnie skrócić czas jego ładowania.

Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to portal, którego głównym celem jest budowa społeczności podzielającej te same zainteresowania. Z tego właśnie powodu strona nie przypomina zwykłej wizytówki, lecz serwis informacyjny, który zachęca do regularnych odwiedzin oraz aktywności w postaci komentowania wpisów czy dodawania własnych zdjęć. Właściwie na każdym kroku użytkownik ma możliwość reagowania na treści poprzez przyciski typu „Lubię to” czy „Udostępnij” charakterystyczne dla serwisów Facebook, Twitter itp.

Założeniem serwisu jest stworzenie obszernej bazy informacji dla turystów. Aby zachować przejrzystość i czytelność, już na samym początku wprowadziliśmy podział na kategorie, który porządkuje wpisy i zapewnia łatwy dostęp do poszukiwanych wiadomości.

Portal został wyposażony w system reklamowy, który umożliwia na zarządzanie bannerami z poziomu jednego panelu administracyjnego. Dzięki temu właściciel serwisu może w prosty sposób decydować o położeniu reklam oraz kontrolować, kiedy termin ich ważności dobiega końca.