Opis realizacji

Podstawowym celem podczas prac nad stworzeniem serwisu dla przedszkola Szczesliwykarpik.pl było umożliwienie rodzicom oraz opiekunom dzieci prostego oraz czytelnego dostępu do informacji na temat placówki.

Strona zawiera bardzo przydatne zakładki, które umożliwiają wygodne zapoznanie się z ofertą przedszkola, udzielają w wyczerpujący sposób informacji na temat placówki, a także prezentują rozkład dnia i tygodnia (w wersji do pobrania). Stworzona przez nas podstrona „Aktualności” pozwala na systematyczne śledzenie wydarzeń odbywających się w przedszkolu. Dodatkowym atutem strony jest rozbudowana galeria zdjęć, która przedstawia wygląd placówki.

Poprzez odpowiednio dobraną kolorystykę oraz szybkość ładowania się strony zapewniliśmy wszystkim użytkownikom komfortowy pobyt w serwisie, który zaowocuje lepszym dotarciem z ofertą przedszkola do zainteresowanych osób. Strona jest oczywiście responsywna co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.

Otrzymane referencje

Sabina Mąsiorska

By Sabina Mąsiorska, szczesliwykarpik.pl -

Pan Adam – mistrz w swoim fachu:) Pełen profesjonalizm. Firma godna polecenia :)