Tablo Technologies

Co się dzieje, kiedy na jednej drodze spotykają się innowacyjność, ciężka praca i realne potrzeby ludzi? Bingo! Powstaje nowoczesny startup, który rozwiązuje problemy klientów „tu i teraz”.

Tak w skrócie można powiedzieć o działalności naszego nowego zleceniodawcy z Warszawy, który prowadzi serwis tablotechnologies.pl. Jest to tzw. elektroniczna giełda godzin lekarza, czyli platforma medyczna przyjazna pacjentom, lekarzom i przychodniom. W tej realizacji nasza ekipa miała za zadanie wykonać stronę www firmy oraz logo.

W tym projekcie liczyło się maksymalne uproszczenie wszelkich elementów, aby każdy pacjent, lekarz, rejestrator medyczny czy osoba zarządzająca przychodnią mogli łatwo zapoznać się z ofertą firmy, a następnie szybko i skutecznie pobrać dedykowaną aplikację. W związku z tym użyliśmy uniwersalnego szablonu typu onepage oraz postawiliśmy na ulubiony minimalizm – tak, ten sam, który wszyscy znamy z witryn Google’a. W efekcie grafika wręcz koncertowo prezentuje sekcje strony www Warszawa, serwując każdej grupie „konsumenckiej” swoją ofertę. Pastelowe i stonowane kolory, czytelna czcionka oraz kreatywne podejście „załatwiło” temat dobrego UI/UX.

Dodatkowo, technologia witryny opiera się na standardzie RWD, więc użytkownicy urządzeń mobilnych bez problemu będą skrolować content na swoich urządzeniach. W efekcie na stronie znajdziemy „pływające menu” oraz „back to the top button”, dzięki czemu potencjalny klient niczego nie przeoczy i od razu trafi do sekcji kontaktowej i pobraniowej z aplikacjami mobilnymi. Segmenty ofertowe to nie tylko estetyczna grafika czy zrzuty ekranu, ale także karuzele, które nadają witrynie życia.

Jednym z bardziej wymagających zadań było zaprojektowanie i wykonanie logo, aby jednoznacznie kojarzyło się z systemem medycznych e-rezerwacji. Proste linie, symboliczne kratki kalendarza i czerwony krzyżyk oraz wyrazisty tekst z nazwą firmy sprawiły, że logo Warszawa stało się minimalistycznym elementem identyfikacji wizualnej naszego klienta.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.