Toffee House

Z uwagi na fakt, że Dolina Karpia turystyką, atrakcjami i noclegami stoi, po raz kolejny otrzymaliśmy zlecenie na wykonanie strony internetowej dla domku noclegowego.

Tym razem gościliśmy w przytulnym Toffee House, który urzeka oryginalnym wystrojem oraz bardzo dobrym położeniem na turystycznej mapie Zatora. Do pełni szczęścia brakowało tylko profesjonalnej witryny www, której realizacji podjął się zespół Proadax.

Tworzenie stron internetowych Zator to wymagające zadanie, bowiem lokalna konkurencja jest nie tylko liczna, ale i bardzo różnorodna. Dlatego samo podążanie za trendami nie wystarczy – trzeba jeszcze czymś się wyróżnić. W realizacji dla Toffee House postawiliśmy maksymalną funkcjonalność, oryginalny design i dobre praktyki z zakresu UX/UI. A te z pewnością docenią użytkownicy.

Strona wizytówkowa Zator powstała w oparciu o popularny i funkcjonalny CMS spod znaku WordPress. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ posiada przyjazny dla właściciela obiektu panel administracyjny, mnóstwo opcji rozbudowy w postaci wtyczek oraz dostępność do systematycznych aktualizacji, które podnoszą bezpieczeństwo witryny Zator. Projekt wykonaliśmy w technologii responsywnej (RWD), dzięki czemu content będzie poprawnie wyświetlany na urządzeniach mobilnych. Na uwagę zasługuje też zastosowanie ułatwień nawigacyjnych w postaci „pływającego menu” oraz przycisku „back to the top button”.

Na stronie głównej nie brakuje zdjęć i specjalnie przygotowanych grafik (favikon) zwracających uwagę na korzyści płynące z rezerwacji noclegu. Z kolei jasny layout łączy się z sielankowymi motywami, a na końcu widnieje slider ze zdjęciami wnętrz, jak i otoczenia domku. Opracowana witryna zawiera 5 podstron, gdzie potencjalny gość znajdzie niezbędne informacje oraz galerie zdjęć z opcją włączenia pełnego ekranu (full screen) i pokazu slajdów (slideshow). Jednym z ciekawszych rozwiązań jest formularz rezerwacyjny, który pozwala na precyzyjne określenie potrzeb noclegowych.

Na koniec warto wspomnieć o takich funkcjonalnościach strony www Zator jak integracja z social media – Facebook i Instagram. Dzięki nim Toffee House stworzy społeczność oraz nawiąże relacje z klientami. Do tego dochodzą interaktywne dane teleadresowe wraz z integracją z GoogleMaps, co oznacza szybszy kontakt i łatwiejszy dojazd do celu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.