Tomasz Greber

Strona Tomasza Grebera to przykład nietypowy, bo prezentuje doświadczenie i ofertę pojedynczej osoby. Staraliśmy się zbudować szczerą relację pomiędzy odwiedzającym a ekspertem, do którego należy strona. Wymagało to indywidualnego podejścia i opracowania nowego schematu komunikacji z użytkownikiem.

Stronę www wyróżnia czysty design, który świetnie sprawdza się przy takich wirtualnych prezentacjach stylizowanych na CV. To nowoczesny sposób przedstawiania informacji o kwalifikacjach danej osoby. Wrażenie to wzmacnia zastosowanie animacji CSS, które uruchamiane są w miarę przewijania ekranu lub po najechaniu kursorem myszy na wybrany element.

Administrator strony otrzymał dostęp do panelu administracyjnego, dzięki któremu może zarządzać zakładką przygotowaną do osadzania multimediów. To wygodny sposób na wymianę plików z odwiedzającymi, który odbywa się z zachowaniem zasad estetyki strony.

Skupiliśmy się również na aspekcie UX, integrując serwis z social media oraz instalując przycisk szybkiego powrotu na górę strony.

Referencje

Po wielu nieprzyjemnych doświadczeniach przy tworzeniu serwisów www, nie sądziłem, że trafię kiedyś na firmę, która „czyta w myślach”. Praca z Proadax to sama przyjemność, a co najważniejsze, ciężko nie być zadowolonym z rezultatów ich pracy. Zrobiliśmy razem dwa serwisy, zaczynamy trzeci i zapewne nie będzie to koniec naszej współpracy. Szczerze polecam.

 

Tomasz Greber - PROQUAL Management Institute

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Jesteśmy teraz dostępni Dostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.