TradePro

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność stworzyć i wdrożyć nowy sklep internetowy Trade Pro, specjalizujący się w chemii i kosmetykach do domu.

Prace rozpoczęliśmy od integracji z Allegro, co umożliwia klientom dostęp do produktów na różnych platformach zakupowych. Dla sprzedawców jest to ułatwienie, pozwalające na wystawianie ogłoszeń na różnych portalach za pomocą jednego miejsca – strony www. Panel umożliwia łatwe ustawienie różnych cen i parametrów dla każdej platformy z osobna.  Dodatkowo, integracja z FakturaXL usprawniła procesy związane z fakturowaniem i dokumentacją. Sklep został ponadto zintegrowany z DPD i Inpost, co znacznie ułatwiło składanie i dostawy zamówień. Nie zapomnieliśmy o Dyrektywie OMNIBUS, dodając, chociażby znane już „najniższa cena z 30 dni przed obniżką”. Wdrożony przez nas newsletter umożliwia wysyłanie regularnych wiadomości e-mail do subskrybentów i pozostanie z nimi w stałym kontakcie. W ten sposób możesz informować swoich klientów o nowościach, promocjach, zmianach w sklepie internetowym czy najnowszej ofercie. To jedno z najbardziej efektywnych narzędzi w marketingu internetowym.

Nasza współpraca z klientem obejmowała nie tylko stworzenie projektu sklepu internetowego, ale także zaprojektowanie wizytówek i ulotek. Profesjonalna wizytówka oprócz funkcji czysto informacyjnej może być również formą promocji.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.