Trening dna miednicy

Projekt strony Trening dna Miednicy możemy uznać za codzienny trening, podczas którego ćwiczyliśmy tworzenie witryn w technologii one-page, projektowanie graficzne na podstawie zdjęć dostarczonych przez Klientkę oraz jak zwykle złożenie wszystkiego w spójną, ciekawą wizytówkę, która ma zachęcać odwiedzających do bezpośredniego kontaktu z jej właścicielką.

Oprócz profesjonalnej obróbki grafik, by idealnie wkomponowały się w tło, skupiliśmy się na formatowaniu treści, by była czytelna i jednocześnie poprawna pod kątem technicznym, co odegra kluczową rolę w dobrej widoczności strony w wyszukiwarce Google. Dodatkowo wzbogaciliśmy wizytówkę o interaktywną sekcję wyświetlającą referencje, która wyróżnia się indywidualnym tłem i przyciąga uwagę.

Ostatnim machnięciem mistrzowskiego pędzla (bo wierzymy, że projektowanie profesjonalnych stron jest sztuką) było wdrożenie systemu reCAPTHA, który zabezpieczy Klientkę przed otrzymywaniem spamowych wiadomości mailowych od osób niezweryfikowanych.

 

Ostatnim machnięciem mistrzowskiego pędzla (bo wierzymy, że projektowanie profesjonalnych stron jest sztuką) było wdrożenie systemu reCAPTHA, który zabezpieczy Klientkę przed otrzymywaniem spamowych wiadomości mailowych od osób niezweryfikowanych.

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.