Villa Coaster

Przedstawiamy kolejną naszą realizację - stronę internetową Villa Coaster, poświęconą ofercie noclegowej w Zatorze.

Prace rozpoczęliśmy od opracowania projektu graficznego strony głównej, który jest przede wszystkim intuicyjny dla użytkowników. Na stronie zastosowaliśmy interaktywne dane adresowe oraz integrację z Google Maps, co umożliwia użytkownikom szybkie odnalezienie lokalizacji Villa Coaster. Ponadto pozwala to na bezpośrednie wytyczenie trasy do obiektu oraz sprawdzenie lokalnych atrakcji w pobliżu za pomocą jednego kliknięcia. Z pewnością usprawni także kontakt z właścicielami noclegu. W ramach projektu stworzyliśmy również logo, będące ważnym elementem identyfikacji wizualnej.

Aby z kolei w pełni oddać piękno i atrakcyjność lokalizacji Villa Coaster, wykonamy niebawem profesjonalne zdjęcia z drona. Fotografie te będą integralną częścią strony głównej oraz galerii, prezentując okolicę noclegu.  Co szczególnie ważne z punktu widzenia właściciela obiektu noclegowego, zintegrowaliśmy stronę www z systemem BedBooking, co znacznie ułatwia proces rezerwacji. Goście mogą teraz w prosty sposób sprawdzić dostępność pokoi, dokonać rezerwacji online oraz zarządzać swoimi rezerwacjami bezpośrednio z poziomu strony internetowej. Aby Villa Coaster mogła dotrzeć do szerszego grona odbiorców, wdrożyliśmy moduł wielojęzyczności. Strona www została przetłumaczona na język angielski, czeski i słowacki, co umożliwia gościom ze wspomnianych krajów wygodne korzystanie ze strony internetowej i zapoznanie się z ofertą obiektu w ich ojczystym języku.

Jeśli zainteresowała Cię nasza realizacja, zapraszamy do kontaktu.
Zadbamy o Twój wizerunek w sieci!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.