Villa Królewiec

Możliwość obejrzenia przez klienta wnętrza pokoju do wynajęcia, to obecnie warunek konieczny przy tworzeniu wizytówki obiektu noclegowego. Doskonale o tym wiemy, dlatego realizując stronę dla Villa Królewiec postawiliśmy na stworzenie obszernej galerii wnętrz.

Dzięki niej klient w wygodny sposób zapoznaje się oferowanymi pokojami. Dodatkowo zakładka „Cennik” wzbogaca jego wiedzę na temat wynajmu już od pierwszych chwil przebywania na stronie villakrolewiec.pl.

Aby ułatwić możliwość wynajmowania pokoi, zaimplementowaliśmy mobilny system i kalendarz rezerwacji Bedbooking. Daje ono możliwość swobodnego dostępu do rezerwacji pokoi on-line, informując wcześniej użytkowników aplikacji o wolnych terminach. Rezerwacji można dokonać także już z poziomu strony obiektu. Dodatkowo willa została dodana do bazy noclegów serwisu Booking.com. Dzięki temu właściciele obiektu mogą dotrzeć ze swoją ofertą do większej rzeszy klientów.

Zgodnie z obowiązującymi wymogami i trendami, strona przygotowana jest w technologii RWD, która zapewnia poprawne wyświetlanie się witryny na urządzeniach mobilnych.

 

 

Nasze działania objęły nie tylko stworzenie serwisu, ale także całej identyfikacji wizualnej firmy. Począwszy od logo i wizytówek Villi Królewiec, przygotowaliśmy pełny komplet materiałów promocyjnych obiektu – bannery, zawieszki na drzwi czy etui na karty elektroniczne do pokojów.

Referencje

Współpraca z agencją Proadax przebiegała wzorcowo, wszystkie pomysły zostały zrealizowane, a nawet wykraczały poza określone ramy, za co dodałbym szóstą gwiazdkę. Szybka – profesjonalna obsługa. Dziękuję panu Adamowi.

Jacek Kurzak

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.