Opis realizacji

Możliwość obejrzenia przez klienta wnętrza pokoju do wynajęcia, to obecnie warunek konieczny przy tworzeniu wizytówki obiektu noclegowego. Doskonale o tym wiemy, dlatego realizując stronę dla Villa Królewiec postawiliśmy na stworzenie obszernej galerii wnętrz. Dzięki niej klient w wygodny sposób zapoznaje się oferowanymi pokojami. Dodatkowo zakładka „Cennik” wzbogaca jego wiedzę na temat wynajmu już od pierwszych chwil przebywania na stronie villakrolewiec.pl.

Aby ułatwić możliwość wynajmowania pokoi, zaimplementowaliśmy mobilny system i kalendarz rezerwacji Bedbooking. Daje ono możliwość swobodnego dostępu do rezerwacji pokoi on-line, informując wcześniej użytkowników aplikacji o wolnych terminach. Rezerwacji można dokonać także już z poziomu strony obiektu. Dodatkowo willa została dodana do bazy noclegów serwisu Booking.com. Dzięki temu właściciele obiektu mogą dotrzeć ze swoją ofertą do większej rzeszy klientów.

Zgodnie z obowiązującymi wymogami i trendami, strona przygotowana jest w technologii RWD, która zapewnia poprawne wyświetlanie się witryny na urządzeniach mobilnych.

Nasze działania objęły nie tylko stworzenie serwisu, ale także całej identyfikacji wizualnej firmy. Począwszy od logo i wizytówek Villi Królewiec, przygotowaliśmy pełny komplet materiałów promocyjnych obiektu – bannery, zawieszki na drzwi czy etui na karty elektroniczne do pokojów.

Otrzymane referencje

Jacek Kurzak

By Jacek Kurzak, villakrolewiec.pl -

Współpraca z agencją Proadax przebiegała wzorcowo, wszystkie pomysły zostały zrealizowane, a nawet wykraczały poza określone ramy, za co dodałbym szóstą gwiazdkę. Szybka – profesjonalna obsługa. Dziękuję panu Adamowi.