Villa Magnolia

Kolejna nasza realizacja dotyczyła stworzenia wizytówki dla obiektu noclegowego w Oświęcimiu. Naszym klientom, właścicielom Villa Magnolia, zależało na spójności całej strony.

Zdecydowaliśmy się, by motyw kwiata, będącego nazwą obiektu, stał się łączącym elementem. Pojawia on się nie tylko w logotypie obiektu, ale także jako delikatny, elegancki dekor w menu górnym oraz na zdjęciach. Użyta kolorystyka na stronie również nawiązuje do magnolii.

Dla właścicieli apartamentów istotne jest, by osoba zainteresowana wynajęciem pokoju mogła jak najszybciej skontaktować się z obiektem.  W tym celu wdrożyliśmy łatwe w użyciu widgety. Dzięki nim osoba korzystająca z serwisu w wersji mobilnej może w łatwy sposób połączyć się telefonicznie lub mailowo z pracownikami willi.

Dodatkowym atutem strony jest cennik wynajęcia pokojów. To bardzo praktyczna wiedza dla potencjalnego klienta. Całość wzbogaca obszerna galeria obiektu.

 

Właściciele zadbali, by ich klienci poznali okoliczne atrakcje, stąd pojawienie się zakładki o tej samej nazwie. Nie zabrakło również rekomendowanego przez nas formularza, dzięki któremu można zapytać o dostępność pokoi w wybranym przez siebie terminie.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.