Opis realizacji

Kolejna nasza realizacja dotyczyła stworzenia wizytówki dla obiektu noclegowego w Oświęcimiu. Naszym klientom, właścicielom Villa Magnolia, zależało na spójności całej strony. Zdecydowaliśmy się, by motyw kwiata, będącego nazwą obiektu, stał się łączącym elementem. Pojawia on się nie tylko w logotypie obiektu, ale także jako delikatny, elegancki dekor w menu górnym oraz na zdjęciach. Użyta kolorystyka na stronie również nawiązuje do magnolii.

Dla właścicieli apartamentów istotne jest, by osoba zainteresowana wynajęciem pokoju mogła jak najszybciej skontaktować się z obiektem.  W tym celu wdrożyliśmy łatwe w użyciu widgety. Dzięki nim osoba korzystająca z serwisu w wersji mobilnej może w łatwy sposób połączyć się telefonicznie lub mailowo z pracownikami willi.

Dodatkowym atutem strony jest cennik wynajęcia pokojów. To bardzo praktyczna wiedza dla potencjalnego klienta. Całość wzbogaca obszerna galeria obiektu.

Właściciele zadbali, by ich klienci poznali okoliczne atrakcje, stąd pojawienie się zakładki o tej samej nazwie. Nie zabrakło również rekomendowanego przez nas formularza, dzięki któremu można zapytać o dostępność pokoi w wybranym przez siebie terminie.