Opis realizacji

Nowa witryna dla wybranych produktów firmy Villeroy&Boch, którą mieliśmy przyjemność tworzyć, świetnie wpisuje się w styl nowoczesnych stron www Kraków. To wszystko za sprawą dobrych jakościowo zdjęć, które przyciągają uwagę odbiorcy oraz doskonale podkreślają charakter usług naszego klienta.

Sama strona została zaprojektowana według obowiązujących obecnie zasad użyteczności stron www.  Przejrzysty układ, pozwalający na szybkie odnalezienie potrzebnych informacji, funkcjonalne  w obsłudze menu, czytelne rozmieszczenie tekstu to wszystko wpisuje się w zasadę bycia user frindly. To wszystko właśnie bez problemu odnajdziesz na stronie Villeroyboch.pl. Zaproponowane przez nas moduły na głównej stronie porządkują content, a także ułatwiają użytkownikowi na szybsze zapoznanie się z konkretną kolekcją podłóg oferowanych przez naszego klienta.

Główną zaletą strony jest filtrowany katalog produktów. Dzięki zastosowanym filtrom klient może wyszukać panele według interesujących go kryteriów, np. koloru, struktury czy szerokości deski. Każdy z proponowanych produktów posiada dodatkowo swoją podstronę, na której producent bardzo szczegółowo opisał zalety paneli z oferowanych kolekcji.

Kolejnym atutem, który na pewno chwalić sobie będą klienci Villeroy&Boch, to poradnik w formie wideo animacji, pokazujący samodzielny montaż paneli.

Wiedząc, jak istotne jest zaangażowanie w relację z potencjalnym klientem, zaimplementowaliśmy funkcję wirtualnego doradcy. Informacyjny chatbot z pewnością pomoże w decyzjach zakupowych.