Villeroy&Boch

Nowa witryna dla wybranych produktów firmy Villeroy&Boch, którą mieliśmy przyjemność tworzyć, świetnie wpisuje się w styl nowoczesnych stron www Kraków.

To wszystko za sprawą dobrych jakościowo zdjęć, które przyciągają uwagę odbiorcy oraz doskonale podkreślają charakter usług naszego klienta.

Sama strona została zaprojektowana według obowiązujących obecnie zasad użyteczności stron www.  Przejrzysty układ, pozwalający na szybkie odnalezienie potrzebnych informacji, funkcjonalne  w obsłudze menu, czytelne rozmieszczenie tekstu to wszystko wpisuje się w zasadę bycia user frindly. To wszystko właśnie bez problemu odnajdziesz na stronie Villeroyboch.pl. Zaproponowane przez nas moduły na głównej stronie porządkują content, a także ułatwiają użytkownikowi na szybsze zapoznanie się z konkretną kolekcją podłóg oferowanych przez naszego klienta.

Główną zaletą strony jest filtrowany katalog produktów. Dzięki zastosowanym filtrom klient może wyszukać panele według interesujących go kryteriów, np. koloru, struktury czy szerokości deski. Każdy z proponowanych produktów posiada dodatkowo swoją podstronę, na której producent bardzo szczegółowo opisał zalety paneli z oferowanych kolekcji.

Kolejnym atutem, który na pewno chwalić sobie będą klienci Villeroy&Boch, to poradnik w formie wideo animacji, pokazujący samodzielny montaż paneli.

Wiedząc, jak istotne jest zaangażowanie w relację z potencjalnym klientem, zaimplementowaliśmy funkcję wirtualnego doradcy. Informacyjny chatbot z pewnością pomoże w decyzjach zakupowych.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.