Z radością przedstawiamy naszą kolejną realizację - stronę internetową virt.com.pl, która przedstawia ofertę i realizacje firmy z zakresu technologii frezowania oraz toczenia CNC.

Jednym z kluczowych elementów naszej realizacji było dodanie modułu wielojęzyczności i wykonanie dodatkowych wersji strony w języku angielskim i niemieckim. Dzięki temu firma Virt może efektywnie dotrzeć do klientów zagranicznych i zapewnić im dostęp do informacji w ich ojczystym języku.

W ramach integracji z różnymi platformami społecznościowymi umożliwiliśmy korzystanie z Google Maps, Facebooka i TikToka. Integracja z Google Maps pozwala klientom łatwo znaleźć lokalizację firmy, natomiast obecność na Facebooku i TikToku umożliwia promowanie swojej marki i produktów poprzez udostępnianie treści foto, wideo oraz interakcję z klientami.

Z myślą o ułatwieniu kontaktu potencjalnym klientom, dodaliśmy formularz kontaktowy, który umożliwia bezpośrednią komunikację z Virt. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko i wygodnie przekazać swoje pytania, uwagi lub zapytania. Z kolei, aby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom odnalezienie firmy, dostarczyliśmy interaktywne dane adresowe, które umożliwiają szybkie i precyzyjne wyznaczenie trasy do siedziby firmy.

Na stronie virt.com.pl zaprezentowaliśmy ofertę i realizacje firmy w sposób atrakcyjny i czytelny. Wykorzystując zarówno zdjęcia, jak i filmiki, chcieliśmy w pełni przedstawić oferowane produkty i usługi. Dzięki temu potencjalni klienci mogą lepiej zrozumieć ofertę i zobaczyć, jak realizowane są projekty.

Dodatkowo, w ramach naszej realizacji, dodaliśmy moduł referencji, który pozwala klientom dzielić się swoimi opiniami i doświadczeniami związanymi ze współpracą z firmą Virt. To dodatkowo wzmacnia zaufanie i wiarygdność marki.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.