Opis realizacji

Projektując główną stronę Vortis-x.pl, postawiliśmy na pokazanie slajdera z animacją atrakcyjnych zdjęć z branży naszego klienta. Odpowiednia kompresja grafik zapewnia optymalną szybkość ładowania się strony, a sam slajder od pierwszych chwil zapoznaje użytkownika z produktami firmy Vortis. Decydując się na zastosowanie przejrzystych modułów, dodatkowo sprawiliśmy, że oferta kolekcji podłóg jest czytelna i wyrazista.

W zakładce „Produkty” umieściliśmy wewnętrzne  filtrowanie, dzięki któremu klient będzie mógł wyszukać podłogi według interesujących go kryteriów. Jest to niewątpliwy atut strony, zapewniający wygodę użytkownikowi. W zakładkach menu pojawiły się także bardzo pomocne poradniki designu i montażu.

Ze względu na liczną sprzedaż podłóg w wielu różnych miejscach Polski, podpięliśmy mapę kraju wraz z zaznaczonymi punktami sprzedażowymi. By strona była jeszcze bardziej przyjazna i funkcjonalna, użytkownik sam może wyszukać lokalizację sklepu z określeniem konkretnej odległości od interesującego go miejsca na mapie.