Opis realizacji

„Kawał dobrej architektury” – tymi słowami można określić projekty wykonywane przez naszego klienta, biuro architektoniczne W-INVEST z Oświęcimia. To właśnie dla takiego zleceniodawcy przygotowaliśmy realizację nowoczesnej i designerskiej strony internetowej w formacie wizytówkowym. Opracowana witryna ma pełnić rolę eleganckiego portfolio zrealizowanych projektów, więc zwołaliśmy wszystkie ręce na pokład oraz dołożyliśmy wszelkich starań, aby inwestorzy walili drzwiami i oknami do wspomnianej pracowni.

Strony internetowe Oświęcim, aby zadziałać na wyobraźnię klienta, a w konsekwencji skłonić go do skorzystania z oferty muszą się wyróżniać. Nie ulega wątpliwości, że aspekt wizualny decyduje o sukcesie witryny. Dlatego też wykonana strona wizytówkowa była inspirowana światem architektury, czyli ciekawymi wzorami, unikalnymi grafikami oraz galeriami i ponadczasowym minimalizmem. To właśnie te cechy sprawiają, że skrolowanie strony to przyjemność sama w sobie. Jeśli dodać do tego jasne i przejrzyste tło oraz logicznie uporządkowane moduły w standardzie Responsive Web Design otrzymamy estetyczną, funkcjonalną i niezwykle praktyczną stronę wizytówkową, która zachęci niejednego klienta.

Nic nie powstało przypadkowo, ponieważ „pływające menu” czy „back to the top button” zostały użyte w celu podniesienia ergonomii użytkowania, a pośrednio ulepszenia UI/UX. Portfolio złożone z galerii wizualizacji ukończonych inwestycji to esencja witryny www Oświęcim, dzięki czemu potencjalny inwestor będzie mógł zapoznać się z realizacjami biura. Z kolei zastosowanie karuzeli do prezentacji znanych firm (klientów pracowni) jasno pokazuje, że mamy do czynienia z profesjonalistami. Zakładka kontaktowa to nie tylko dane teleadresowe, ale również integracja z Google Maps, dzięki czemu lokalizacja i dojazd w celu omówienia projektu nie będzie stanowił problemu. Ponadto, dodano integracje FB/Insta, które ułatwiają zbudowanie zaangażowanej społeczności klientów czy sympatyków naszego zleceniodawcy.