W-Invest

„Kawał dobrej architektury” – tymi słowami można określić projekty wykonywane przez naszego klienta, biuro architektoniczne W-INVEST z Oświęcimia.

To właśnie dla takiego zleceniodawcy przygotowaliśmy realizację nowoczesnej i designerskiej strony internetowej w formacie wizytówkowym. Opracowana witryna ma pełnić rolę eleganckiego portfolio zrealizowanych projektów, więc zwołaliśmy wszystkie ręce na pokład oraz dołożyliśmy wszelkich starań, aby inwestorzy walili drzwiami i oknami do wspomnianej pracowni.

Strony internetowe Oświęcim, aby zadziałać na wyobraźnię klienta, a w konsekwencji skłonić go do skorzystania z oferty muszą się wyróżniać. Nie ulega wątpliwości, że aspekt wizualny decyduje o sukcesie witryny. Dlatego też wykonana strona wizytówkowa była inspirowana światem architektury, czyli ciekawymi wzorami, unikalnymi grafikami oraz galeriami i ponadczasowym minimalizmem. To właśnie te cechy sprawiają, że skrolowanie strony to przyjemność sama w sobie. Jeśli dodać do tego jasne i przejrzyste tło oraz logicznie uporządkowane moduły w standardzie Responsive Web Design otrzymamy estetyczną, funkcjonalną i niezwykle praktyczną stronę wizytówkową, która zachęci niejednego klienta.

Nic nie powstało przypadkowo, ponieważ „pływające menu” czy „back to the top button” zostały użyte w celu podniesienia ergonomii użytkowania, a pośrednio ulepszenia UI/UX.

Portfolio złożone z galerii wizualizacji ukończonych inwestycji to esencja witryny www Oświęcim, dzięki czemu potencjalny inwestor będzie mógł zapoznać się z realizacjami biura. Z kolei zastosowanie karuzeli do prezentacji znanych firm (klientów pracowni) jasno pokazuje, że mamy do czynienia z profesjonalistami. Zakładka kontaktowa to nie tylko dane teleadresowe, ale również integracja z Google Maps, dzięki czemu lokalizacja i dojazd w celu omówienia projektu nie będzie stanowił problemu. Ponadto, dodano integracje FB/Insta, które ułatwiają zbudowanie zaangażowanej społeczności klientów czy sympatyków naszego zleceniodawcy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.