Wackerman

Wackerman.pl to przykład prostej i czytelnej strony internetowej budującej wizerunek firmy w sieci. Przejrzysty układ pozwala szybko odnaleźć interesujące nas informacje.

Nowoczesny design, przykuje uwagę niejednego klienta. Zastosowaliśmy czytelne boxy, które szybko przenoszą nas do oferowanych przez klienta produktów i usług.

Już na stronie głównej umieściliśmy numery telefonu, dzięki czemu klient łatwo może skontaktować się z firmą, co jest bardzo ważne jeśli jest zainteresowany konkretną usługą. Dodatkowo wdrożyliśmy integrację Faceebook Messenger, czyli chat online, który pozwoli choćby szybko dowiedzieć się o dostępności wynajmowanych maszyn.

Dodatkowo zoptymalizowaliśmy treści i słowa kluczowe (SEO), tak aby strona była dobrze indeksowana w wyszukiwarce Google.

 

Dzięki wykorzystanej technologii Responsive Web Design (RWD) witryna została dostosowana do prawidłowego wyświetlania się na urządzeniach mobilnych.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.