Opis realizacji

Podróże i te małe, i te duże to możliwość przeżycia fascynujących przygód – tym razem zawitaliśmy na Pomorze Zachodnie. W ramach realizacji przenieśliśmy się do świata niesamowitych obrazów i grafik oraz artystycznych wizji godnych najwybitniejszych wirtuozów. Nasz klient pochodzi ze Słupska, gdzie produkuje i sprzedaje wyszukane tapety, które zdobią designerskie wnętrza osób o wyjątkowej wrażliwości estetycznej. Celem realizacji był funkcjonalny sklep online Słupsk.

Projekt wymagał zastosowania zaawansowanych rozwiązań, które zapewnią płynne działanie e-sklepu i przedstawią piękno oferowanych tapet. W związku z tym graficy opracowali unikalny design witryny, który jest spójny dla każdej podstrony oraz sprawia wrażenie tajemniczości. Na stronie głównej dodano automatyczny slider prezentujący przykładowe wzory tapet oraz korzyści dla klienta.

Z kolei praca programistów zaowocowała powstaniem konfiguratora tapet, który umożliwia użytkownikowi złożyć zamówienie zgodne z osobistymi preferencjami. Zastosowanie standardu RWD pozwala oglądać produkty na każdym urządzeniu. Dodatkowo e-sklep udostępnia opcję zamówienia próbek/wizualizacji, zanim nabywca zdecyduje się na konkretną aranżację. Przemyślany UI/UX gwarantuje każdemu użytkownikowi skorzystanie z modułu produktów ulubionych, intuicyjnej wyszukiwarki oraz dokonania płatności w systemie ratalnym PayU.

Sklep online to także wdrożenie modułu wielojęzyczności, który pozwala zrealizować zakupy osobom mówiącym po angielsku. Dobrze widoczny system newslettera umożliwia zapisanie się oraz cykliczny odbiór e-maili z ofertą i promocjami. Strona www Słupsk zawiera również blog, który poprawia pozycję w wyszukiwarkach. Co więcej, klienci będą mogli komentować i lajkować dzięki integracji z FB/Insta/Pinterest. Z kolei nowoczesną komunikację zapewnia wdrożenie Livechat FB Messenger, dając klientowi możliwość zapytania w tzw. real-time. Dodano też integrację z GoogleMaps oraz funkcjonalny formularz kontaktowy, co ułatwi lokalizację i nawiązanie relacji z kupującymi, architektami i partnerami biznesowymi.