Wallcraft

Podróże i te małe, i te duże to możliwość przeżycia fascynujących przygód – tym razem zawitaliśmy na Pomorze Zachodnie. W ramach realizacji przenieśliśmy się do świata niesamowitych obrazów i grafik oraz artystycznych wizji godnych najwybitniejszych wirtuozów.

Nasz klient pochodzi ze Słupska, gdzie produkuje i sprzedaje wyszukane tapety, które zdobią designerskie wnętrza osób o wyjątkowej wrażliwości estetycznej. Celem realizacji był funkcjonalny sklep online Słupsk.

Projekt wymagał zastosowania zaawansowanych rozwiązań, które zapewnią płynne działanie e-sklepu i przedstawią piękno oferowanych tapet. W związku z tym graficy opracowali unikalny design witryny, który jest spójny dla każdej podstrony oraz sprawia wrażenie tajemniczości. Na stronie głównej dodano automatyczny slider prezentujący przykładowe wzory tapet oraz korzyści dla klienta.

Z kolei praca programistów zaowocowała powstaniem konfiguratora tapet, który umożliwia użytkownikowi złożyć zamówienie zgodne z osobistymi preferencjami. Zastosowanie standardu RWD pozwala oglądać produkty na każdym urządzeniu. Dodatkowo e-sklep udostępnia opcję zamówienia próbek/wizualizacji, zanim nabywca zdecyduje się na konkretną aranżację. Przemyślany UI/UX gwarantuje każdemu użytkownikowi skorzystanie z modułu produktów ulubionych, intuicyjnej wyszukiwarki oraz dokonania płatności w systemie ratalnym PayU.

Sklep online to także wdrożenie modułu wielojęzyczności, który pozwala zrealizować zakupy osobom mówiącym po angielsku. Dobrze widoczny system newslettera umożliwia zapisanie się oraz cykliczny odbiór e-maili z ofertą i promocjami. Strona www Słupsk zawiera również blog, który poprawia pozycję w wyszukiwarkach.

Co więcej, klienci będą mogli komentować i lajkować dzięki integracji z FB/Insta/Pinterest. Z kolei nowoczesną komunikację zapewnia wdrożenie Livechat FB Messenger, dając klientowi możliwość zapytania w tzw. real-time. Dodano też integrację z GoogleMaps oraz funkcjonalny formularz kontaktowy, co ułatwi lokalizację i nawiązanie relacji z kupującymi, architektami i partnerami biznesowymi.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.