Where are You?

Where are You? to projekt przygotowany dla artysty mający na celu promocję twórczości muzycznej. Jako, że w sztuce liczą się emocje, postanowiliśmy, że to właśnie jej pozwolimy przemówić.

Zbudowaliśmy stronę internetową utrzymaną w nowoczesnym stylu, która pozbawiona jest niepotrzebnej treści odwracającej uwagę odwiedzającego od tego, co najważniejsze. Dzięki temu statystyki ruchu od początku istnienia witryny wskazują, że niemal każdy internauta podejmuje działanie, na którym zależało twórcy – odsłuchuje utwór promujący jego najnowszy album, czy to w formie teledysku, czy też samego audio. Gdybyśmy zaprojektowali tradycyjną stronę pełną standardowych zakładek, współczynnik oglądalności piosenki byłby zdecydowanie mniejszy.

 

Aby ożywić nieco projekt, postanowiliśmy dodać prostą animację do logotypu imitującą bicie ludzkiego serca. To znak dla słuchacza, że muzyka została stworzona w przypływie autentycznych emocji i jest odzwierciedleniem wewnętrznych stanów artysty. Dzięki ograniczeniu liczby zakładek strona ładuje się w ułamku sekundy, pozwalając na płynne odtworzenie piosenki.

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.