Opis realizacji

Głównym założeniem przy realizacji strony whitehouse-noclegi-zator.pl było umożliwienie potencjalnym gościom dokładne przedstawienie samego obiektu. Z tego też względu zdecydowaliśmy się przygotować spot wideo prezentujący atuty pensjonatu. Dzięki niemu w prosty i bardzo praktyczny sposób zwracamy uwagę na kluczowe kwestie wynajmu pokoi – lokalizacja i wygląd. Nasz spot reklamowy wypełnia główną stronę whitehouse-noclegi-zator.pl, a specjalnie przygotowana sesja zdjęciowa pozwala na jeszcze bliższe zapoznanie się ze standardem pokoi.

Dużym atutem dla gości pensjonatu stanie się możliwość zapytania o rezerwację w zakładce „Kontakt” . Dzięki formularzowi wzbogaconemu w kalendarz klient w prosty sposób będzie mógł dopytać o dostępność danego pokoju w wybranym przez siebie terminie. Strona jest responsywna co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.

Właścicielom pensjonatu zależało również na reklamie w offlinie. Z tą myślą przygotowaliśmy banery plandekowe utrzymane w tej samej konwencji graficznej, co strona internetowa. Dzięki dobrej ekspozycji w przestrzeni publicznej na pewno  staną się dodatkowym elementem promującym obiekt.