Willa Boconek – spacer wideo

Zapraszamy do obejrzenia spaceru wideo po Willi Boconek w zupełnie nowej odsłonie! 🙂

Marketing wideo i spacery online po obiektach noclegowych to nowoczesne narzędzia, które mogą znacząco zwiększyć atrakcyjność oferty turystycznej oraz pomóc w przyciąganiu potencjalnych klientów. Działania te stanowią integralną część strategii marketingowej w branży turystycznej, a ich skuteczność polega na tworzeniu atrakcyjnych i angażujących treści wideo oraz na możliwościach eksploracji obiektów noclegowych z wygodą i bez konieczności fizycznej obecności.

👨🏻‍💻 Marketing wideo w turystyce:

 • 👀 Wizualne wrażenia: Wideo to doskonałe narzędzie do prezentacji atrakcyjności obiektów noclegowych. Potencjalni klienci mogą zobaczyć, jak wyglądają pokoje, restauracje, baseny czy otaczający krajobraz. To pomaga w budowaniu zaufania i zachęcaniu do rezerwacji.
 • 💜 Opowieść: Dzięki wideo można opowiedzieć historię obiektu noclegowego, jego unikalne cechy i oferty. Można pokazać, jakie atrakcje czekają na gości w okolicy, co jest ważne zwłaszcza dla turystyki regionalnej. Jeśli jeszcze nie masz materiału wideo, który przykułby uwagę Twoich klientów, to zapraszamy do nas. Doradzimy, nagramy, zmontujemy i opublikujemy Twój spot – niech stanie się viralem.

Jeśli jeszcze nie masz materiału wideo, który przykułby uwagę Twoich klientów, to zapraszamy do nas. Doradzimy, nagramy, zmontujemy i opublikujemy Twój spot – niech stanie się viralem.

🟪 Proadax – zadbamy o Twój wizerunek w Sieci!

Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.