Willa Boconek

Filmowanie dronem oraz wykonywanie zdjęć z powietrza to świetna możliwość urozmaicenia i pokazania innych, nowych perspektyw, a także wygodne wskazanie zalet określonej lokalizacji.

Nic więc dziwnego, że zdecydowaliśmy się na tę formę prezentacji Willi Boconek przygotowując stronę www. Obiekt noclegowy naszych klientów leży w malowniczym miejscu nad stawami, skąd rozciągają się urzekające widoki. To one stały się atutem unikalnego designu strony internetowej i głównym bohaterem kręconego przez nas filmu.

W naszej realizacji nie zabrakło także istotnej dla wynajmujących noclegi galerii zdjęć pokoi. Tym razem wzbogacona ona została poprzez filmy wideo prezentujące poszczególne pokoje i apartamenty. Dzięki dodanej w filmach muzyce całość tworzy dobrze zgrany duet, zachęcający do odwiedzenia willi.

Aby ułatwić możliwość wynajmowania pokoi, zaimplementowaliśmy system rezerwacji online zintegrowany z booking.com. Dzięki niemu klienci od razu mają wiedzę na temat dostępności apartamentów w wybranym przez siebie terminie, co więcej sami mogą dokonać rezerwacji online.

Zgodnie z obowiązującymi wymogami i trendami, strona przygotowana jest w technologii RWD, która zapewnia poprawne wyświetlanie się witryny na urządzeniach mobilnych.

Referencje

Proadax to Agencja , która tworzy strony internetowe na najwyższym poziomie . Bardzo dobre podejście do klienta . Pan Adam wykazał się bardzo dużą kreatywnością przy tworzeniu strony jak i różnych prospektów reklamowych .

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Agencją Proadax . Serdecznie polecamy !

Michał Całus

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.