Opis realizacji

Filmowanie dronem oraz wykonywanie zdjęć z powietrza to świetna możliwość urozmaicenia i pokazania innych, nowych perspektyw, a także wygodne wskazanie zalet określonej lokalizacji. Nic więc dziwnego, że zdecydowaliśmy się na tę formę prezentacji Willi Boconek przygotowując stronę www. Obiekt noclegowy naszych klientów leży w malowniczym miejscu nad stawami, skąd rozciągają się urzekające widoki. To one stały się atutem unikalnego designu strony internetowej i głównym bohaterem kręconego przez nas filmu.

W naszej realizacji nie zabrakło także istotnej dla wynajmujących noclegi galerii zdjęć pokoi. Tym razem wzbogacona ona została poprzez filmy wideo prezentujące poszczególne pokoje i apartamenty. Dzięki dodanej w filmach muzyce całość tworzy dobrze zgrany duet, zachęcający do odwiedzenia willi.

Aby ułatwić możliwość wynajmowania pokoi, zaimplementowaliśmy system rezerwacji online zintegrowany z booking.com. Dzięki niemu klienci od razu mają wiedzę na temat dostępności apartamentów w wybranym przez siebie terminie, co więcej sami mogą dokonać rezerwacji online.

Zgodnie z obowiązującymi wymogami i trendami, strona przygotowana jest w technologii RWD, która zapewnia poprawne wyświetlanie się witryny na urządzeniach mobilnych.

Otrzymane referencje

Michał Całus

By Michał Całus, willaboconek.pl -

Proadax to Agencja , która tworzy strony internetowe na najwyższym poziomie . Bardzo dobre podejście do klienta . Pan Adam wykazał się bardzo dużą kreatywnością przy tworzeniu strony jak i różnych prospektów reklamowych .

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Agencją Proadax . Serdecznie polecamy !