Opis realizacji

Branża noclegowa ostatnimi czasy przeżywa istny rollercoaster, jednak upór w walce z przeciwnościami sprawia, że właściciele kolejnych obiektów decydują się na inwestycje. Efektem tego jest powstanie obecnej realizacji, tj. serwisu internetowego dla Willi Zator w Oświęcimiu. Przyciągnięcie gości i zapewnienie pełnego obłożenia było priorytetem dla naszego zleceniodawcy, więc zrobiliśmy wszystko, aby wykorzystać potencjał tego obiektu w kanale internetowym i nie tylko.

Strony internetowe Oświęcim mają to do siebie, że często nie oddają klimatu prezentowanych wnętrz. Tu jest inaczej! Oprócz stylowej i stonowanej szaty graficznej, galerii pokoi oraz dodania materiałów multimedialnych (np. wideo w tle), serwis zyskał dynamizm, zachęcając potencjalnego turystę do poznania oferty. Duża w tym zasługa wykonanych sesji foto i wideo oraz spaceru wideo Oświęcim. Co więcej, witrynę zaprojektowaliśmy na szablonie wizytówkowym, uzyskując pełną przejrzystość i łatwą nawigację. Nie można pominąć standardu RWD, który umożliwia wyświetlanie strony na sprzęcie mobilnym. Jeśli dodamy do tego „pływające menu”, ułatwiające przewijanie treści oraz praktyczny „back to the top button” i moduł wielojęzyczności, ważny dla cudzoziemców, to otrzymamy nowoczesny serwis o dobrym UI/UX.

Bardzo ważną sekcją jaką posiadają strony internetowe Oświęcim z branży noclegowej jest moduł rezerwacyjny. W tej realizacji skorzystano z integracji bazującej na systemie rezerwacyjnym Booking Engine by KW Hotel – to gwarancja przyjaznej i łatwej obsługi procesu rezerwacji. Innym udogodnieniem jest zakładka kontaktowa, gdzie znajduje się formularz do składania zapytań o planowany nocleg z miejscem na termin i liczbę osób – to znacznie przyspiesza udzielenie odpowiedzi. Wdrożono też integrację z Google Maps, ułatwiającą lokalizację i dojazd do obiektu. Z kolei jeszcze szybszy kontakt jest możliwy dzięki podpięciu LiveChat FB Messenger, który pozwala na nowoczesną komunikację real-time.

Marketingowo-reklamowym uzupełnieniem realizacji było zaprojektowanie oraz wykonanie eleganckich wizytówek i banerów zachęcających do odwiedzenia Willi Zator.