Willa Zator

Branża noclegowa ostatnimi czasy przeżywa istny rollercoaster, jednak upór w walce z przeciwnościami sprawia, że właściciele kolejnych obiektów decydują się na inwestycje.

Efektem tego jest powstanie obecnej realizacji, tj. serwisu internetowego dla Willi Zator w Oświęcimiu. Przyciągnięcie gości i zapewnienie pełnego obłożenia było priorytetem dla naszego zleceniodawcy, więc zrobiliśmy wszystko, aby wykorzystać potencjał tego obiektu w kanale internetowym i nie tylko.

Strony internetowe Oświęcim mają to do siebie, że często nie oddają klimatu prezentowanych wnętrz. Tu jest inaczej! Oprócz stylowej i stonowanej szaty graficznej, galerii pokoi oraz dodania materiałów multimedialnych (np. wideo w tle), serwis zyskał dynamizm, zachęcając potencjalnego turystę do poznania oferty. Duża w tym zasługa wykonanych sesji foto i wideo oraz spaceru wideo Oświęcim. Co więcej, witrynę zaprojektowaliśmy na szablonie wizytówkowym, uzyskując pełną przejrzystość i łatwą nawigację. Nie można pominąć standardu RWD, który umożliwia wyświetlanie strony na sprzęcie mobilnym. Jeśli dodamy do tego „pływające menu”, ułatwiające przewijanie treści oraz praktyczny „back to the top button” i moduł wielojęzyczności, ważny dla cudzoziemców, to otrzymamy nowoczesny serwis o dobrym UI/UX.

Bardzo ważną sekcją jaką posiadają strony internetowe Oświęcim z branży noclegowej jest moduł rezerwacyjny. W tej realizacji skorzystano z integracji bazującej na systemie rezerwacyjnym Booking Engine by KW Hotel – to gwarancja przyjaznej i łatwej obsługi procesu rezerwacji. Innym udogodnieniem jest zakładka kontaktowa, gdzie znajduje się formularz do składania zapytań o planowany nocleg z miejscem na termin i liczbę osób – to znacznie przyspiesza udzielenie odpowiedzi. Wdrożono też integrację z Google Maps, ułatwiającą lokalizację i dojazd do obiektu. Z kolei jeszcze szybszy kontakt jest możliwy dzięki podpięciu LiveChat FB Messenger, który pozwala na nowoczesną komunikację real-time.

Marketingowo-reklamowym uzupełnieniem realizacji było zaprojektowanie oraz wykonanie eleganckich wizytówek i banerów zachęcających do odwiedzenia Willi Zator.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.