Wooden Pools

Mamy przyjemność przedstawić jedną z naszych najnowszych realizacji - sklep internetowy Wooden Pools. W ramach naszych usług stworzyliśmy funkcjonalną platformę e-commerce, która umożliwia sprzedaż unikalnych drewnianych basenów w internecie.

Jako agencja interaktywna, zadbaliśmy o tłumaczenie zawartości sklepu na język angielski i moduł wielojęzyczności, aby ułatwić korzystanie ze sklepu klientom z różnych krajów. Nasz zespół pisał teksty opisowe produktów, które precyzyjnie przedstawiają wszystkie cechy i korzyści płynące z posiadania basenów drewnianych Wooden Pools, oraz jednocześnie, pozytywnie wpływają na pozycjonowanie strony w internecie. Naszym głównym celem było zachęcenie użytkowników do zakupu poprzez przekazanie im wszystkich informacji potrzebnych do podjęcia decyzji.

Pragnąc wzbogacić prezentację produktów, przeprowadziliśmy specjalną sesję zdjęciową jednego z modeli basenów, a także nagraliśmy film wideo, aby pokazać produkty Wooden Pools w najlepszym możliwym świetle. Dodatkowo wykonaliśmy sesję zdjęciową z backstage’u nagrań. Zdjęcia te stanowią ważny element naszej pracy, ponieważ wzbudzają zaufanie i zwiększają zainteresowanie potencjalnych klientów. Jedną z najważniejszych kwestii podczas projektowania sklepu było stworzenie czystego i przejrzystego layoutu. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo nawigować po stronie i odnaleźć poszukiwane produkty.

 

Wprowadziliśmy również mapy dostaw, które ułatwiają klientom sprawdzenie, czy Wooden Pools dostarcza produkty do ich regionu. Dzięki temu rozwiązaniu potencjalni klienci mogą szybko i łatwo uzyskać informacje dotyczące dostępności produktów w ich obszarze geograficznym, oraz oszacować koszty wysyłki.

W ramach kompleksowej strategii marketingowej realizujemy kampanię Google Ads oraz kampanię Facebook Ads. Naszym celem jest zwiększenie widoczności sklepu i przyciągnięcie nowych klientów, co przekłada się na wzrost ruchu na stronie oraz zwiększenie liczby transakcji.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.