Wypożyczalnia Alwernia

Mamy przyjemność przedstawić naszą kolejną realizację - stronę internetową firmy "Wypożyczalnia Alwernia", która prezentuje ich szeroką ofertę wynajmu pojazdów i sprzętu.

Projekt graficzny strony głównej został starannie opracowany, aby przyciągnąć uwagę odwiedzających i zapewnić im łatwą nawigację po stronie. Estetyczne elementy wizualne, takie jak atrakcyjne zdjęcia pojazdów i sprzętu, zostały wkomponowane w wyjątkowy layout, który odzwierciedla profesjonalizm i wysoką jakość usług oferowanych przez firmę.

Zaimplementowaliśmy ponadto automatyczne slajdy, które dynamicznie prezentują różnorodne pojazdy i sprzęt, dostępne do wynajmu. Przyciągają one wzrok i zachęcają do zapoznania się z pełną ofertą. Z kolei pływające menu zapewnia łatwe poruszanie się po różnych sekcjach bez konieczności przewijania strony. Dzięki temu niezależnie od tego, na jakiej części znajduje się użytkownik, menu jest zawsze dostępne, umożliwiając szybki dostęp do poszczególnych sekcji. Każda z pozycji oferty ma osobną podstronę, na której znajduje się szczegółowy opis i informacje na temat danego pojazdu lub sprzętu. Dzięki temu klienci mogą znaleźć potrzebne informacje o dostępności, cenach oraz warunkach wynajmu.

 

Formularz kontaktowy umieszczony przez nas na stronie, umożliwia klientom skontaktowanie się z Wypożyczalnią Alwernia w celu złożenia zapytania. Jest to wygodne narzędzie, które ułatwia cały proces kontaktu z firmą i pozwala klientom zadawać pytania bezpośrednio ze strony internetowej. W ramach współpracy stworzyliśmy także social media oraz wizytówkę Google, co pozwala budować zasięgi, nawiązać komunikację z klientami oraz zadbać o wizerunek marki zgodny ze strategią marketingową.

Strona internetowa „Wypożyczalnia Alwernia” jest kompleksowym narzędziem, które efektywnie prezentuje ofertę firmy, umożliwia łatwy kontakt oraz dostarcza szczegółowych informacji o wynajmie pojazdów i sprzętu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.