Zakład Elektroinstalacyjny Kamiński

Prezentujemy wykonaną przez nas niedawno stronę internetową dla Zakładu Elektroinstalacyjnego Kamiński.

Z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą realizację dla Zakładu Elektroinstalacyjnego Kamiński – nowoczesną stronę internetową standardzie RWD, co umożliwia komfortowe korzystanie z niej na różnych urządzeniach mobilnych. Nasza współpraca zaowocowała kompleksowym projektem, który nie tylko prezentuje się estetycznie, ale także zapewnia funkcjonalność i łatwość użytkowania. Zajęliśmy się nie tylko projektem graficznym strony głównej, ale wykonaliśmy ponadto papier firmowy oraz nowe logo, starając się oddać charakter i profesjonalizm firmy Kamiński

Naszym celem było stworzenie strony, która nie tylko przyciąga uwagę swoim wyglądem, ale także umożliwia łatwe odnalezienie potrzebnych informacji przez użytkowników. Kluczowym elementem są tutaj interaktywne dane adresowe, ułatwiające kontakt z firmą oraz lokalizację siedziby.

W rezultacie, strona internetowa Zakładu Elektroinstalacyjnego Kamiński stanowi nie tylko wizytówkę firmy, ale także skuteczne narzędzie marketingowe, umożliwiające budowanie relacji z klientami i zwiększanie świadomości marki w internecie.

Potrzebujesz nowoczesnej strony www dla swojej firmy? Zapraszamy do kontaktu! Zadbamy o Twój wizerunek w sieci!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.