Opis realizacji

Dwa tygodnie na przygotowanie layout’u, zakodowanie go, napisanie treści i wprowadzenie poprawek, to chyba całkiem niezłe tempo wykonania strony Zator Taxi, prawda? To znak, że własny biznes internetowy można otworzyć szybciej, niż Ci się wydaje.

Ta realizacja to połączenie technologii one-page z jedną zakładką, dzięki której uniknęliśmy umieszczania zbyt dużej ilości ciągłego tekstu na stronie głównej. Ekran powitalny składa się z ładnie sformatowanego hasła reklamowego, dobrze wyeksponowanego numeru kontaktowego oraz formularza pozwalającego na zamówienie transferu. To wszystko nałożone zostało na tło w postaci filmu typu timelapse, stanowiącego bardzo nowoczesną oprawę wizualną.

Pozostała część strony to ładnie wyeksponowane najważniejsze elementy oferty. Są tutaj indywidualnie zaprojektowane ikony i grafiki, a także interaktywne pola tekstowe, które rozwijają się po kliknięciu w odpowiedni przycisk. Strona została wyposażona również w technologię do przeglądania zdjęć w formie pokazu slajdów, dostosowaną do urządzeń mobilnych.