Opis realizacji

Spółka Riget Software z Warszawy to nasz kolejny zleceniodawca, który oferuje firmom i freelancerom nowoczesną przestrzeń biurową, strefę coworkingu oraz wirtualne biura. Właściciele spółki zwrócili się do agencji Proadax, ponieważ potrzebowali eleganckiego oraz skutecznego landing page’a zelaznebiuro.pl, który w ciekawy sposób podkreślałby walory korzystania z jej usług. Naszą odpowiedzią była niezwykle prosta, a zarazem treściwa strona internetowa w formie onepage’a.

Każdy landing page rządzi się swoimi prawami, ponieważ prezentacja oferty dla firm powinna być idealnie dopasowana do grupy docelowej oraz powinna zawierać to, co najważniejsze, czyli ekspozycję pakietu korzyści i zachęty do skorzystania z usług. Dlatego też zastosowaliśmy minimalistyczny onepage na bazie jasnego tła, co pozwoliło zapewnić przejrzystość witryny oraz wyjątkowo intuicyjną nawigację. Z kolei logiczne rozmieszczenie poszczególnych sekcji oferty wykonaliśmy z wykorzystaniem standardu RWD (ang. Responsive Web Design). Dzięki temu strona internetowa Warszawa zyskała lepszą użytkowość na ekranach wszystkich dostępnych urządzeń.

Skrolowana treść prezentuje się bardzo estetycznie nie tylko z powodu responsywności witryny, ale także opracowania stonowanej grafiki o łagodnej formie, gdzie dominują odcienie szarości i beżu. W sekcji kontaktowej zdecydowaliśmy się na czarne tło – to subtelny, lecz skuteczny zabieg, który dyskretnie podkreśla profesjonalizm firmy. Dzięki dodaniu galerii zdjęć, landing page Warszawa przyciąga uwagę użytkownika, który po kliknięciu w foto może przeglądać w formie slajdera kolejne przestrzenie oferty biurowej.

Co więcej, dodaliśmy też poglądową mapę Warszawy, aby potencjalny klient mógł szybko zlokalizować siedzibę swojego przyszłego biura czy przestrzeni coworkingowej. Mimo bardzo prostych rozwiązań, landing page zelaznebiuro.pl z pewnością przyczyni się do wzrostu konwersji oraz sprawi, że Żelazna 59 stanie się najbardziej rozchwytywanym adresem biznesowym w Warszawie.

Otrzymane referencje