Żelazne Biuro

Spółka Riget Software z Warszawy to nasz kolejny zleceniodawca, który oferuje firmom i freelancerom nowoczesną przestrzeń biurową, strefę coworkingu oraz wirtualne biura.

Właściciele spółki zwrócili się do agencji Proadax, ponieważ potrzebowali eleganckiego oraz skutecznego landing page’a zelaznebiuro.pl, który w ciekawy sposób podkreślałby walory korzystania z jej usług. Naszą odpowiedzią była niezwykle prosta, a zarazem treściwa strona internetowa w formie onepage’a.

Każdy landing page rządzi się swoimi prawami, ponieważ prezentacja oferty dla firm powinna być idealnie dopasowana do grupy docelowej oraz powinna zawierać to, co najważniejsze, czyli ekspozycję pakietu korzyści i zachęty do skorzystania z usług. Dlatego też zastosowaliśmy minimalistyczny onepage na bazie jasnego tła, co pozwoliło zapewnić przejrzystość witryny oraz wyjątkowo intuicyjną nawigację. Z kolei logiczne rozmieszczenie poszczególnych sekcji oferty wykonaliśmy z wykorzystaniem standardu RWD (ang. Responsive Web Design). Dzięki temu strona internetowa Warszawa zyskała lepszą użytkowość na ekranach wszystkich dostępnych urządzeń.

Skrolowana treść prezentuje się bardzo estetycznie nie tylko z powodu responsywności witryny, ale także opracowania stonowanej grafiki o łagodnej formie, gdzie dominują odcienie szarości i beżu. W sekcji kontaktowej zdecydowaliśmy się na czarne tło – to subtelny, lecz skuteczny zabieg, który dyskretnie podkreśla profesjonalizm firmy. Dzięki dodaniu galerii zdjęć, landing page Warszawa przyciąga uwagę użytkownika, który po kliknięciu w foto może przeglądać w formie slajdera kolejne przestrzenie oferty biurowej.

Co więcej, dodaliśmy też poglądową mapę Warszawy, aby potencjalny klient mógł szybko zlokalizować siedzibę swojego przyszłego biura czy przestrzeni coworkingowej.

Mimo bardzo prostych rozwiązań, landing page zelaznebiuro.pl z pewnością przyczyni się do wzrostu konwersji oraz sprawi, że Żelazna 59 stanie się najbardziej rozchwytywanym adresem biznesowym w Warszawie.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.