Opis realizacji

Każda powstająca strona internetowa powinna zostać zrealizowana zarówno z uwzględnieniem aktualnie panujących trendów, jak również (a wręcz przede wszystkim) jej funkcjonalność musi zostać dostosowana do oczekiwań Użytkowników. Podczas realizacji serwisu dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Zatorze za nadrzędny cel postawiliśmy sobie stworzenie strony posiadającej czytelny układ menu, nowoczesny desing.

Strona internetowa wyróżnia się jasną kolorystyką i przejrzystym układem, które zapewnia Użytkownikom komfortowe wyszukiwanie interesujących ich treści, dynamicznym slajderem, a także ułatwia korzystanie ze strony osobom niepełnosprawnym, poprzez zastosowanie rozwiązań spełniających wymagania WCAG 2.0.

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie serwisu, który będzie dostosowany do oczekiwań Użytkowników. Ta nowoczesna strona internetowa prezentuje ZGK w Zatorze jako spółkę otwartą na zmiany i dostosowującą się do zmieniających potrzeb Internautów. Strona jest responsywna pozwala na komfortowe i intuicyjne przeglądanie strony na urządzeniach mobilnych.