ZGK Zator

Każda powstająca strona internetowa powinna zostać zrealizowana zarówno z uwzględnieniem aktualnie panujących trendów, jak również (a wręcz przede wszystkim) jej funkcjonalność musi zostać dostosowana do oczekiwań Użytkowników.

Podczas realizacji serwisu dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Zatorze za nadrzędny cel postawiliśmy sobie stworzenie strony posiadającej czytelny układ menu, nowoczesny desing.

Strona internetowa wyróżnia się jasną kolorystyką i przejrzystym układem, które zapewnia Użytkownikom komfortowe wyszukiwanie interesujących ich treści, dynamicznym slajderem, a także ułatwia korzystanie ze strony osobom niepełnosprawnym, poprzez zastosowanie rozwiązań spełniających wymagania WCAG 2.0.

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie serwisu, który będzie dostosowany do oczekiwań Użytkowników. Ta nowoczesna strona internetowa prezentuje ZGK w Zatorze jako spółkę otwartą na zmiany i dostosowującą się do zmieniających potrzeb Internautów.

Strona jest responsywna pozwala na komfortowe i intuicyjne przeglądanie strony na urządzeniach mobilnych.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.