Zosieńka Pokoje Gościnne

Po dogłębnej analizie potrzeb naszego klienta powstała strona www „Zosieńka Pokoje Gościnne”. Chcielibyśmy, aby strona przez nas wykonana spełniała swój cel – zachęcała do poznania oferty, była dobrze indeksowana, a przede wszystkim była użyteczna.

Wybierając miejsce noclegowe w okolicy, którą zamierzamy odwiedzić zaczynamy od odpowiedniego dla nas noclegu. Sprawdzamy czy udogodnienia obiektu oraz pokoi są dla nas odpowiednie i jak daleko mamy do miejsc tzw. „pierwszej potrzeby”.

Wszystkie te elementy umieściliśmy już na stronie głównej, aby ułatwić potencjalnym turystom sprawdzenie czy obiekt jest przystosowany do ich potrzeb.

Wybraliśmy się na miejsce w celu zrobienia sesji foto, która zamieszczona została na stronie ,, Zosieńka Pokoje Gościnne” obiektu noclegowego w miejscowości Wisła, aby ułatwić klientom wizualizacje całego obiektu.

Dodatkowa funkcjonalność to integracja Facebook Messenger, czyli chat online który pozwoli choćby szybko dowiedzieć się jaka jest dostępność pokoi w wyszukiwanym terminie.

 

Nasze działania opierały się na zaprezentowaniu prostego, czytelnego i przejrzystego designu w celu komfortowego i łatwego przeglądu. Taka właśnie strona to najlepsza wizytówka w sieci.

Referencje

Proadax to fantastyczna agencja reklamowa tworzy profesjonalne strony internetowe. Świetna i rzeczowa obsługa. Polecam wszystkim

Profesjonalna i szybka obsługa. Bardzo dobry kontakt z klientem. Doradztwo, terminowość, rzetelność i duża wiedza – to atuty p.Adama godne polecenia.

Iwona Matla

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.