Opis realizacji

Po dogłębnej analizie potrzeb naszego klienta powstała strona www „Zosieńka Pokoje Gościnne”. Chcielibyśmy, aby strona przez nas wykonana spełniała swój cel – zachęcała do poznania oferty, była dobrze indeksowana, a przede wszystkim była użyteczna.

Wybierając miejsce noclegowe w okolicy, którą zamierzamy odwiedzić zaczynamy od odpowiedniego dla nas noclegu. Sprawdzamy czy udogodnienia obiektu oraz pokoi są dla nas odpowiednie i jak daleko mamy do miejsc tzw. „pierwszej potrzeby”.

Wszystkie te elementy umieściliśmy już na stronie głównej, aby ułatwić potencjalnym turystom sprawdzenie czy obiekt jest przystosowany do ich potrzeb.

Wybraliśmy się na miejsce w celu zrobienia sesji foto, która zamieszczona została na stronie ,, Zosieńka Pokoje Gościnne” obiektu noclegowego w miejscowości Wisła, aby ułatwić klientom wizualizacje całego obiektu.

Dodatkowa funkcjonalność to integracja Facebook Messenger, czyli chat online który pozwoli choćby szybko dowiedzieć się jaka jest dostępność pokoi w wyszukiwanym terminie.

Nasze działania opierały się na zaprezentowaniu prostego, czytelnego i przejrzystego designu w celu komfortowego i łatwego przeglądu. Taka właśnie strona to najlepsza wizytówka w sieci.

Otrzymane referencje

Iwona Matla

By Iwona Matla, wislanoclegi.eu -

Proadax to fantastyczna agencja reklamowa tworzy profesjonalne strony internetowe. Świetna i rzeczowa obsługa. Polecam wszystkim

Profesjonalna i szybka obsługa. Bardzo dobry kontakt z klientem. Doradztwo, terminowość, rzetelność i duża wiedza – to atuty p.Adama godne polecenia.