Bieruń

Tworzenie www Bieruńcargonova-strony-bierun-1.jpg

Śląsk to miejsce, które słynie nie tylko z przemysłu ciężkiego jak kopalnie i huty, ale także z ducha przedsiębiorczości i etosu pracy. Jednak w ostatnich latach mamy do czynienia z prawdziwą rewolucją w tym regionie, ponieważ na naszych oczach dokonuje się transformacja cyfrowa, która w ogromny sposób dotyka także i Śląsk. Dlatego warto wspomnieć tutaj o całkowicie nowych biznesach, które coraz prężniej działają w branży e-commerce, dając zatrudnienie i zdobywając ogólnopolski rynek. W tym kontekście tworzenie strony www Bieruń wydaje się być rzeczą oczywistą, ponieważ nie można na poważnie promować firmy w Internecie bez własnej witryny. Co ciekawe, wiele młodych firm uważa, że wystarczy posiadać fanpage na Facebooku lub Instagramie, by zawojować rynek. Niestety, jest to bardzo szkodliwe i w gruncie rzeczy błędne założenie. Social media możemy uznać za dobre uzupełnienie dla sklepu online lub innego serwisu sprzedażowego, jednak sam profil nigdy nie zrobi roboty jak to mawiają specjaliści.

Stworzymy stronę internetową dla Twojej firmy

Nie ulega wątpliwości, że budowa firmowej witryny internetowej może przynieść multum korzyści dla młodego biznesu, który potrzebuje dużych nakładów promocyjnych, reklamowych oraz ogólnego zajęcia się sprawą wizerunku. Na początek warto zainwestować w dobrą i profesjonalną identyfikację wizualną Bieruń, która będzie opierała się pracy doświadczonego graphic designera, czyli grafika. Pamiętajmy, by tworząc stronę www umieścić w niej kilka elementów:
 • zakładkę „o nas”,
 • podstronę z ofertą,
 • formularz kontaktowy z Google Maps,
 • galerię z dobrej jakości zdjęciami (najlepiej z życia firmy),
 • zakładkę z poradami i szkoleniami.
Dzięki takiej budowie klient otrzyma wgląd w najważniejsze filary firmy oraz będzie mógł dowiedzieć się samych istotnych dla niego informacji. Taka konstrukcja z pewnością wzbudzi jego zaufanie oraz nakłoni do przejrzenia oferty i dokonania zakupu, czyli konwersji.

Deleguj projektowanie strony www agencji interaktywnej

Niestety, wielu początkujących przedsiębiorców nie posiada umiejętności w takim zakresie, by uznać tworzenie strony za majstersztyk. Jednakże można te pracę zlecić – każda agencja interaktywna Bieruń będzie w stanie wykonać dla nas nie tylko rewelacyjną witrynę, ale również pomoże opracować skuteczną strategię marketingową, by nasz biznes rozkwitł. Jak się okazuje same projekty graficzne Bieruń nie wystarczą, dlatego delegując projektowanie strony powinniśmy zwrócić uwagę na takie aspekty jak:
 • założenie kont w mediach społecznościowych;
 • dodawanie wpisów na blog firmowy;
 • prowadzenie kanału na YouTube;
 • wysyłka newslettera;
 • kreowanie akcji promocyjnych.
Są to o tyle potrzebne rzeczy, o ile zamierzamy naprawdę wykorzystać potencjał Sieci, by dotrzeć do naprawdę szerokiego grona potencjalnych klientów.

Spójny przekaz treści Twojej witryny biznesowej

Wbrew pozorom spójny i jednolity content już na etapie projektowania strony www może przynieść niesamowicie wiele korzyści. Chodzi tutaj o to, ażeby zdobyć zaufanie użytkowników, którzy obecnie zmieniają sklepy internetowe Bieruń jak rękawiczki. Z pewnością przyda się tutaj praca copywritera oraz grafika, którzy w ciekawy sposób zaprezentują content. Z kolei content manager powinien wcześniej opracować skuteczną strategię działania dla kampanii marketingowych i innych czynności, które mają na celu wzmocnić wizerunek marki. Bez spójnego przekazu nie ma interakcji ze społecznością klientów, dlatego nie bójmy się reklamy Facebook Ads, która niczym viral zdobędzie dla nas nowych nabywców. Nie zapominajmy tez o tradycyjnych formach:
 • bannery reklamowe;
 • wizytówki;
 • ulotki, katalogi, teczki;
 • spoty reklamowe video.

Pamiętaj, iż odświeżanie strony internetowej to klucz do sukcesu

Aby marketing internetowy był skuteczny, powinniśmy nastawić się na aktualizację witryny internetowej, ponieważ dzięki temu wygenerujemy większy ruch i konwersję. Tworzenie strony opiera się na jej ciągłym ulepszaniu. Projektowanie strony wymaga też indywidualnego podejścia, które w połączeniu ze standardem Responsive Web Design pozwoli nam osiągnąć sukces.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

11

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.