Chocznia

Tworzenie stron www Choczniastrony-internetowe-chocznia

Prowadzenie firmy w dzisiejszym świecie to karkołomne zadanie, które wymaga od właściciela naprawdę dużej determinacji i kreatywności. Zmieniające się trendy, nowe technologie oraz mnóstwo nowych gadżetów to gratka dla geeków z IT, ale na pewno nie zabawa dla tradycyjnego przedsiębiorcy, który dopiero uczy się wykorzystywać potencjał jaki daje Internet. Podstawowym elementem rozwoju firmy jest projektowanie stron www Chocznia, dzięki którym klienci wreszcie zauważą nową markę i jej produkty. Ale jak zrobić to skutecznie, aby zmieścić się w zakładanym budżecie? O tym będzie niniejszy wpis. Odpowiemy sobie na pytanie, co zrobić, aby w pełni skorzystać z dzisiejszych możliwości, oraz jak Internet wpływa na rozwój małych, lokalnych firm i sklepów internetowych w Małopolsce.

Kompleksowa obsługa Twojej firmy w Internecie

Proces zakładania nowej firmy oraz wprowadzenia nowej marki na rynek nie jest zadaniem łatwym. Każdy, kto choć raz próbował startować z własnym biznesem doskonale zdaje sobie sprawę, że budowa strategii marketingowej obejmuje bardzo wiele różnych aspektów. A wszystko po to, aby trafić do odpowiedniej grupy docelowej, a co najważniejsze umieć ją dobrze określić i znaleźć, aby przygotowane treści reklamowe, promocyjne i informacyjne mogły dotrzeć do zainteresowanych. Jednym z ciekawszych rozwiązań dla młodych firm jest reklama w internecie Chocznia, która pozwala przy niewielkim budżecie osiągnąć naprawdę imponujące wyniki. Sprawa jest prosta – dzisiejszy konsument namiętnie korzysta z Internetu. Co więcej, ma do niego nieustannym dostęp za pomocą smartfona. Jednak sama reklama online to za mało, aby zrobić szum w Sieci – do tego potrzebne są także inne działania, o których poniżej.

Zaprojektujemy stronę internetową dla Twojej marki

Pierwszy element kreowania wizerunku firmy, nowego produktu czy marki jest profesjonalna strona internetowa Chocznia. O co chodzi? Gównie o to, aby taka witryna wpisywała się w obecne standardy UI/UX. Mowa o:
 • logicznym i ergonomicznym układzie elementów strony,
 • intuicyjnej nawigacji,
 • wysokich walorach estetycznych,
 • szybkim działaniu,
 • braku awarii,
 • nienagannej funkcjonalności,
 • responsywności (Responsive Web Design).
Mając zarys firmowej witryny, można przejść do planowania contentu, czyli tego, co znajdzie się przed oczami potencjalnego klienta, kiedy uruchomi stronę www. Słowem, chodzi o treści – tekst, obraz, filmy etc. Prekursorzy Internetu mawiali, że content jest królem, dlatego nie wolno ignorować tej zasady, bo trzymając się jej, można zwiększyć swoje szanse na sukces, zwłaszcza w przestrzeni internetowej. Nowoczesna strona internetowa to dobry materiał dla takiego narzędzia jak marketing internetowy Chocznia. Pozyskiwanie ruchu z wyszukiwarki, publikacja treści sponsorowanych czy tworzenie reklam w mediach społecznościowych to podstawa skutecznego dotarcia do większości klientów. Wobec tego, strona internetowa powinna być doskonałą bazą służącą zastosowaniu piekielnie skutecznych narzędzi z dziedziny e-marketingu.

Sprawdzona agencja interaktywna Chocznia do tworzenia stron www

Wszystko na razie brzmi pięknie, ale do kogo zwrócić się z prośbą o przygotowanie strategii marketingowej oraz jej prawidłowe wdrożenie? Tym zajmie się profesjonalna agencja interaktywna, która przygotuje za Ciebie witrynę, pomoże dobrać domenę, skonfiguruje hosting oraz zadba, aby promocja marki w Internecie przebiegała zgodnie z aktualnymi trendami. Dodając do tego specjalistyczny support, możesz być spokojny o kwestie techniczne, a rozszerzenie oferty o opiekę nad serwisem i kanałami social media sprawi, że wszystko będzie działać zgodnie z planem. Agencja reklamowa Chocznia może zaoferować Twojej firmie:
 • autorski projekt strony internetowej wraz z unikalnym szablonem na nowoczesnej platformie WordPress;
 • wdrożenie przydatnych wtyczek oraz ich aktualizację;
 • podstawową ochronę przed wirusami i crackerami oraz bezpieczeństwo danych;
 • obsługę profili w social mediach, np. Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, YouTube, LinkedIn;
 • budowę i wdrożenie sklepuinternetowego opartego na WooCommerce i spełniającego nowoczesne standardy e-commerce;
 • skutecznekampaniereklamoweonline oparte m.in. na Google Ads czy Facebook Ads oraz założenie i weryfikacja profesjonalnej wizytówkiwGoogleMojaFirma (Google Maps);
 • obsługę e-mail marketingu wraz ze zbieraniem leadów i wysyłką mailingu;
 • sesję foto/wideo firmy i oferty produktowej, opracowanie pełnej identyfikacji wizualnej oraz nagranie filmów na potrzeby promocyjne czy do profili w socialmedia;
 • możliwość działań z zakresu SEO, które poprawią wyniki Twojej strony www w wyszukiwarce Google;
 • wsparcie copywriterskie, czyli treści trafiające do grupy docelowej.
Oczywiście to tylko najważniejsze usługi, które oferuje agencja interaktywna Proadax.

Systematyczna aktualizacja witryny

Na koniec zostaje kwestia aktualizacji firmowej strony www Chocznia, która w dobie cyberprzestępczości jest na wagę złota. W ramach naszej oferty możesz skorzystać z pakietów aktualizacji CMS, dzięki czemu zyskasz profesjonalne i regularne wsparcie. Stała opieka nad serwisem www to wysokie bezpieczeństwo, ale także możliwość reakcji na zmieniające się trendy w e-biznesie. Warto dodać, że aktualizacji wymagają nie tylko komponenty odpowiadające za cyberbezpieczeństwo, ale także treści i ogólnie content. Na stronie muszą być dodawane nowe rzeczy, aby klienci nie stracili zainteresowania. Poza tym, wzrost i utrzymanie konwersji powinien być stale monitorowany, więc aktualizacja witryny i e-sklepu to rzecz bardzo przydatna.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

11

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.