Gdańsk

Tworzenie stron www Gdańsksupiko.com-tworzenie-stron-www

Współczesny świat niewyobrażalnie pędzi w kierunku rozwijania kolejnych technologii cyfrowych, które przyczyniają się do ułatwienia życia człowieka, jednak w dobie wszechwładnego medium jakim jest Internet, to witryna jest swego rodzaju wizytówką w świecie wirtualnym. Dotyczy to nie tylko osób prywatnych, ale i firm. Dlatego tworzenie strony www Gdańsk to bardzo dobry przykład na to, by zaistnieć w Sieci. Jest to szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność gospodarczą, ponieważ pozwala na dotarcie do swoich klientów – nie tylko w regionie, ale w Polsce, a nawet i na świecie. W związku z powyższym warto sprawdzić różne agencje interaktywne Gdańsk, które pomogłyby nam poprowadzić nasz biznes na właściwe tory w sferze marketingu, sprzedaży, wizerunku i promocji. Jeżeli ktoś prowadzi sklep internetowy w Gdańsku może zainteresować się taką ofertą, ponieważ dzięki niej zyska wyraźną przewagę konkurencyjną nad innymi podmiotami.

Projektowanie strony www

Młody przedsiębiorca powinien natychmiast zwrócić się po pomoc do profesjonalistów, którzy zajmują się e-marketingiem, gdyż w ten sposób oszczędza nie tylko cenny czas, ale i pieniądze (a wiemy, że na początku nie posiada ich zbyt dużo). Doświadczeni, doskonale wykwalifikowani i znający trendy specjaliści, bardzo ułatwią nam poruszanie się w zakamarkach branży e-commerce oraz pomogą przeprowadzić promowanie firmy w Sieci. Tworzenie stron to dla nich bułka z masłem – setki realizacji i projektów zakończonych sukcesami to wystarczający dowód na to, by oddelegować im takie zadania. Każdy taki podmiot ułatwi nam wiele działań z zakresu marketingu internetowego jak na przykład:
 • projektowanie stron według aktualnych standardów RWD (Responsive Web Design);
 • opracowanie skutecznej identyfikacji wizualnej;
 • kreowanie dobrych projektów graficznych;
 • odpalenie machiny pod nazwą: „firma w mediach społecznościowych” przy pomocy fanpage’y na Facebook, Instagram, Twitter;
 • zintegrują media społecznościowe z witryną;
 • zorganizują fachową sesję foto-video z użyciem drona, zdjęć 360° czy wielu innych nowości w branży;
 • umożliwią publikację artykułów sponsorowanych w poczytnym portalu regionalnym;
 • skonfigurują sklep online na platformie WooCommerce.
Jak widać jest to szereg czynności, które wymagają dużej wiedzy oraz zaprawienia w marketingowych bojach, bowiem tylko ekipy znające się na rzeczy sprawią, że nasza firma zacznie generować ruch oraz konwersję.

Spójność przekazu

Kiedy mówimy o jednolitym przekazie płynącym z witryny internetowej należy spojrzeć na to od strony klienta (użytkownika). Jest to o tyle ważne, ponieważ w ten sposób możemy przekonać się, jak jesteśmy postrzegani z zewnątrz. Dlatego też musimy uczynić wszystko, aby pierwsze wrażenie klienta ze sklepem czy witryną było jak najlepsze i oby nie ostatnie. W związku z tym, sztuka projektowania strony www polega na tym, aby wszystkie jej komponenty współgrały ze sobą oraz wzajemnie do siebie kierowały za pomocą linków i innych narzędzi marketingowych (landing page, zaplecza itp.). Bardzo ważnymi elementami w tym procesie są takie działania jak:
 • założenie i redagowanie bloga firmowego z przydatnymi wpisami;
 • prowadzenie kanału na YouTube;
 • zapewnienie wysokiej jakości treści na wszystkich podstronach;
 • wsparcie przy tworzeniu fraz kluczowych i pozycjonowaniu (SEO);
 • inwestowanie w pomysłową, a zarazem skuteczną reklamę internetową;
 • zapewnienie klientom opcji wpisania się na listę mailingową newslettera z nowinkami.
Są to niezbędne zabiegi, które w niekoniecznie prosty i łatwy, ale bardzo skuteczny sposób pozwolą naszej firmie pojawiać się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce oraz dotrzeć do grupy targetowej w sposób naturalny, organiczny.

Odświeżanie strony www

Jednolity i spójny przekaz będzie możliwy tylko wtedy, gdy tworzenie strony zostanie połączone z jej aktualizacją i odświeżaniem. W tej branży niemożliwie jest wykonanie witryny raz i pozostawienie jej samej sobie. Projektowanie strony to proces ciągły, opierający się na ciągłym udoskonalaniu i ulepszaniu poszczególnych komponentów.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

11

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.