Holandia

Tworzenie stron www Holandiaontdekpolen.eu-website-service-4-1.png

Rozpoczynając własną działalność gospodarczą musimy myśleć o bardzo wielu aspektach, które wiążą się z jej prowadzeniem. Mało kto już na początku może pozwolić sobie na kompletny outsourcing większości zadań. Do tego dochodzi promocja firmy w Internecie, która może być najlepszą inwestycją we współczesnych czasach, ponieważ angażując umiarkowane środki, możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców naszych produktów czy usług. Tworzenie strony www Holandia daje naszemu biznesowi silny impuls rozwojowy, ponieważ możliwości konfiguracji i dodawania kolejnych funkcjonalności są ograniczone tylko przez naszą wyobraźnię i tylko czasem przez zastosowaną technologię. Śmiało można powiedzieć, że w przypadku web designu „sky is the limit”. Niderlandy to z kolei bardzo dobre miejsce do prowadzenia działalności e-commerce dla Polaków, którzy wykorzystując preferencyjne warunki podatkowe oraz przyjazny klimat dla biznesu otwierają swoje sklepy online czy ciekawe serwisy internetowe. Nie ulega wątpliwości, że szczególnie na początku będzie potrzebna pomoc ekipy fachowców, którzy podpowiedzą i wdrożą odpowiednie narzędzia, aby nasza witryna była widoczna w wyszukiwarkach oraz zajmowała wysokie pozycje w Google.

Projektowanie strony www

Bardzo interesującą opcją dla młodych biznesmenów jest możliwość skorzystania z doświadczenia takiego podmiotu jak agencja interaktywna Holandia. Mimo że na początku może wydawać się to dziwne, to zlecenie technicznych i marketingowych prac ekspertom pozwoli niejednemu przedsiębiorcy odetchnąć i zająć się kierowaniem firmą oraz pilnowaniem rożnych terminów. Tworzenie strony wymaga bowiem czasu oraz konsultacji, które pomogą wypracować wspólną strategię działania, a dzięki temu przyczynią się do określenia celów biznesowych i zwiększenia swojego udziału w rynku. Dość powiedzieć, że przepływ informacji w dzisiejszym świecie to rzecz kluczowa – bardzo często od tego czynnika zależą losy wielu przedsiębiorstw. Kto pierwszy otrzyma informację lub zauważy trend, ten zwyczajnie przegoni swoją konkurencję i urośnie w siłę. Dlatego tak ważne jest stałe monitorowanie oraz analiza ruchu na stronie i zachowań użytkowników. Projektowanie stron musi przebiegać w taki sposób, żeby nasz potencjalny klient dobrze się na niej czuł (zasługa dobrych praktyk UI/UX) oraz mógł szybko znaleźć to, czego szuka i nabyć to – tutaj wkraczają spece od marketingu.

Spójność przekazu

Patrząc na zagadnienie sprzedaży od strony psychiki człowieka, należy podkreślić, że ludzie uwielbiają, kiedy wszystko jest jasne, spójne i klarowne. Chcą, aby podjęcie decyzji zakupowych nie wymagało od nich wysiłku. Dlatego sposób projektowania strony www powinien uwzględniać takie aspekty jak:
  • spójna identyfikacja wizualna;
  • przyjemny design, który się podoba i zachęca do przeglądania;
  • publikację ciekawych treści z poradami na firmowym blogu;
  • częsta aktywność w mediach społecznościowych, czyli fanpage marki Facebook, Twitter, Pinterest czy Instagram;
  • opracowanie przejrzystego i zachęcającego do działania landing page;
  • skuszenie się na prowadzenie kanału na YouTube, który świetnie promuje naszą stronę oraz markę w Sieci;
  • przeprowadzenie sesji foto-video dla firmy i asortymentu;
  • wykup reklamy w social media i wyszukiwarkach internetowych;
  • zlecenie napisania artykułów sponsorowanych, które w przystępny sposób zachęcą potencjalnych klientów do sprawdzenia oferty.
Wszystko to składa się na lepszy wizerunek firmy w Internecie oraz sprawia, iż cały content witryny jest spójny, a klient wie, że może nam zaufać, ponieważ jesteśmy dla niego wiarygodni.

Odświeżanie strony www

Jeśli mamy już skuteczną witrynę, to powinniśmy skupić się na konsekwentnym realizowaniu strategii promocyjno-marketingowej. Natomiast samo tworzenie strony będzie idealnie współgrało, jeżeli zlecimy też jej aktualizację w oparciu o najnowsze trendy, czyli standard RWD (ang. Responsive Web Design). Projektowanie strony dla firmy działającej w Internecie to coś więcej niż zwykła wizytówka czy onepage – tutaj chodzi o generowanie ruchu, aby przełożyć go na wysoką konwersję.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

11

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.