Kępno

Tworzenie stron www Kępnotkaniny-damax-strona-internetowa-kepno-1.jpg

Wkraczając do świata biznesu nie sposób nie inwestować w najnowsze technologie, zwłaszcza te z dziedziny IT. Badania rynkowe pokazują, że postęp techniczny wymusza na firmach unowocześnianie parków maszynowych oraz całej infrastruktury teleinformatycznej. Dlatego nasuwa się pytanie, jak w tym kontekście powinno się kształtować wizerunek marki w Internecie. Eksperci branżowi podkreślają, że także i na tym polu jest dużo do zrobienia, ponieważ wiele firm nie wykorzystuje ogromnego potencjału, jaki daje Internet. Zważając na powyższe, tworzenie strony www Kępno wydaje się być czymś oczywistym, jednak część zarządów albo nie ma na to czasu, albo zwyczajnie uważa, że nie jest to do niczego potrzebne. A to wielki błąd, który w dłuższej perspektywie może kosztować utratę przychodów. Nie ulega wątpliwości, iż śledzenie trendów to coś tak oczywistego jak płacenie podatków czy planowanie budżetu na reklamę, jednak siła dobrze wykonanej i promowanej witryny internetowej wciąż bywa traktowana jako piąte koło u wozu.

Projektowanie strony www

Jeśli już zdecydowaliśmy się na inwestycję w firmową wizytówkę, to powinniśmy zdać sobie sprawę, iż będzie to wymagało od nas pewnego zaangażowania przynajmniej na etapie projektu, a później akceptacji lub odrzucenia zastosowanych rozwiązań. Tworzenie strony to idealne zlecenie dla agencji interaktywnej Kępno, której pracownicy w mig przystąpią do odpowiednich czynności, by zaproponować Ci najlepsze technologie, które odznaczają się wysoką skutecznością przy promowaniu firmy w Internecie Wielkopolska. Na początku staniesz przed wyzwaniem polegającym na opracowaniu spójnej strategii, która będzie miała na celu ustalenie priorytetów marketingowych i, rzecz jasna, sprzedażowych. A wszystko w założonym budżecie. Następne w kolejce będzie projektowanie stron dla Twojej marki lub marek. Chodzi tutaj o przeprowadzenie dogłębnej analizy potrzeb, ponieważ każda z nich zapewne rożni się grupą targetową oraz kanałami sprzedaży i promocji. Dzięki temu już na pierwszym etapie planu zyskasz wyraźną przewagę nad konkurencją, ponieważ Twoja praca będzie opierać się o działania długoterminowe, a tylko takie są najbardziej opłacalne i pozwalają na realizację celów bez nerwów i zbędnego stresu.

Spójność przekazu

Głównym czynnikiem wpływającym na postrzeganie firmy czy marki odgrywa jej profesjonalna identyfikacja wizualna Kępno. To klucz do umysłów klientów, którzy w większości są wzrokowcami, a stara prawda handlowa mówi, że „klient kupuje oczami”. Nie inaczej jest w przypadku działań w e-marketingu – muszą być spójne w zakresie contentu. W związku z tym, zanim przejdziemy do zasadniczego projektowania strony www, zastanówmy się nad aktywnością w takich dziedzinach jak:
  • założenie profili i kont w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter);
  • dodanie firmowego bloga z poradami i aktualnościami z branży;
  • prowadzenie kanału na YouTube – ułatwi promocję i prezentację produktów;
  • inspirujące projekty graficzne Kępno, które pozytywnie wpłyną na emocje użytkowników;
  • opracowanie angażujących treści z wezwaniem do działania (ang. call-to-action), wysokiej jakości zdjęciami i filmami, które można wykonać podczas sesji foto i video;
  • wysyłka newslettera z ciekawymi promocjami i kodami rabatowymi;
  • budowa sklepu online Kępno.
Są to szeroko zakrojone czynności, które umożliwią w szybki sposób zdobyć wysokie pozycje w wyszukiwarce, a dzięki temu potencjalni klienci bez problemu do nas dotrą, zwiększając przy tym konwersję.

Odświeżanie strony www

Nie zapominajmy, że działalność specjalistów w naszym imieniu nie sprowadza się do wykonania wizytówki czy onepage, ale powinna obejmować opiekę nad witryną. Tworzenie strony Wielkopolska wymaga zaangażowania w postaci jej odświeżania zarówno pod kątem technicznym (kod, zabezpieczenia), jak i wizualnym (tło, design, grafiki, układ, UX/UI). Ma to na celu jej aktualizację oraz podążanie za trendami. Projektowanie strony odnosi się zatem do ciągłego ulepszania i sprawdzania rezultatów, a wszystko po to, by klienci korzystali z naszej oferty.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

11

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.