Kęty

Projektowanie stron internetowych Kętytworzenie stron internetowych kęty, strony www kęty, strony online kęty i okolice

Może i masz już własną witrynę internetową, a może nawet prowadzisz mały sklep online, ale prawdopodobnie nie wiesz, że wyniki Twojego biznesu online są uzależnione od działań marketingowych. Owszem, oferta też jest bardzo ważna, tak samo jak odpowiednie stosowanie zaawansowanych technik sprzedaży. Jednak tylko dobrze przygotowana i zrealizowana kampania reklamowa online może zapewnić Twojej firmie większe zyski. Ale nic nie będzie działać, jeśli nie zainwestujesz w profesjonalną stronę internetową, która posiada najnowocześniejsze technologie oraz wpisuje się w aktualne trendy webdesignu. Obecny rynek jest bardzo wymagający nie tylko ze względu na bardzo liczną konkurencję w e-commerce, ale również z innych powodów. Jednym z nich jest to, iż coraz więcej firm zleca wykonanie prac reklamowych i marketingowych agencjom specjalizującym się w tej dziedzinie. Dobrym przykładem jest agencja interaktywna, która wdraża strategie marketingowe oraz zapewnia pełne wsparcie w Internecie, włączając w to budowę wizerunku w Sieci. No dobrze, a jak możesz z tego skorzystać? Czytaj dalej.

Zleć obsługę biznesu online

Musisz wiedzieć, że nawet w przypadku wielkich korporacji za komunikację, PR, social media oraz różnego rodzaju kampanie promocyjne odpowiadają firmy specjalizujące się w reklamie oraz nowoczesnej interakcji z grupą docelową. Jest to tzw. outsourcing, który pozwala z jednej strony obniżyć koszty, a z drugiej uzyskać duże zasięgi i osiągnąć znacznie lepsze rezultaty niż rodzimy dział marketingu. Agencje interaktywne to najczęściej profesjonaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem w branży, dla których świat kampanii i marketingu internetowego jest czymś naturalnym. Potrafią oni znacznie lepiej i trafniej dobrać odpowiednią strategię dla danej firmy czy marki. Bardzo często tego typu firmy to rozbudowane zespoły składające się wielu specjalistów, poczynając od grafiki i montażu video, przez copywriting, a kończąc na programowaniu i działaniach SEO. W efekcie współpraca z taką grupą fachowców może przynieść Twojej firmie mnóstwo korzyści. Po pierwsze, zwiększysz konwersję, po drugie, zdobędziesz nową wiedzę, a po trzecie, zobaczysz, jak powinna wyglądać skuteczna kampania reklamowa online z wykorzystaniem najnowszych trendów w e-marketingu.

Wykonamy stronę www Twojej marki i nie tylko

Jak już było na początku, przygotowanie dobrej witryny internetowej, zgodnej z zasadami Responsive Web Design to klucz do dobrego wizerunku oraz swego rodzaju wizytówka. Obecność firmy w Sieci ma ogromne znaczenie dla firm z każdej branży, ponieważ współczesny klient najpierw bierze smartfona, a następnie sprawdza w Internecie. Tak samo jest też wtedy, kiedy szuka informacji na temat Twojej oferty czy ogólnie firmy, np. czym się zajmujesz, jak działasz i dlaczego akurat u Ciebie warto kupić produkt lub zlecić usługę. Wiedz też, że usługi agencji interaktywnej to nie tylko tworzenie stron www czy realizacja kampanii. To także szereg specjalistycznych działań typu:
 • content marketing;
 • optymalizacja kampanii promocyjnych i reklamowych;
 • pomoc w założeniu wizytówki GoogleMojaFirma (widoczna na Mapach Google);
 • e-mail marketing (przygotowanie newslettera i strategii mailingowej);
 • konfiguracja sklepu online na silniku WooCommerce;
 • copywriting w zakresie bloga firmowego, art. Sponsorowanych itp.;
 • pozycjonowanie witryn www (działania SEO);
 • produkcja i montaż wideo (spoty reklamowe, nagrywanie na kanał na YouTube; filmowanie dronem, spacery wirtualne);
 • sesje foto obiektów firmowych, produktów, itp.;
 • pakiety dla noclegów;
 • identyfikacjawizualna i usługi graficzne (logo, wizytówki, bannery);
 • aktywacja GoogleAds (SEM) czy FacebookAds;
 • prowadzenie profili w mediach społecznościowych (social media) w serwisach Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn);
 • zakup i rejestracja domeny oraz dopasowanie i optymalizacja hostingu.
Jak widzisz, zakres prac może być bardzo szeroki, dlatego najpierw powinieneś zlecić zaprojektowanie strony internetowej w oparciu o platformę WordPress. Następnym krokiem będzie zaś uruchomienie spersonalizowanej kampanii online, dzięki której potencjalni klienci łatwiej znajdą Twoją firmę, produkty i/lub usługi.

Profesjonalna aktualizacja serwisu online

Jeśli staniesz się właścicielem nowoczesnej witryny www, która świetnie działa oraz przyciąga uwagę Twojej grupy targetowej, to wtedy zainwestuj w bardzo ważną rzecz – aktualizację strony www. Doświadczenie pokazuje, że profesjonalna opieka nad stroną internetową zapewnia wysoką ochronę przed atakami hakerskimi oraz błędami. Do tego dochodzi support techniczny, czyli wsparcie na każdym etapie wdrażania strony. Natomiast późniejsza aktualizacja CMS pomoże Ci zadbać o bezawaryjne i bezpieczne działanie serwisu, włączając w to ochronę danych osobowych i procesy transakcyjne, jeśli prowadzisz sklep online.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

11

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.