Poznań

Tworzenie stron www Poznańksiegowosc-tax.jpg

Posiadając własny biznes potrzebna jest też jego promocja, aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów. Samo uruchomienie własnej działalności nie wystarczy do tego, aby osiągnąć sukces. Bez klientów i bez odpowiedniej reklamy biznes nie ma biznesu. W dobie internetu każda szanująca się firma powinna posiadać własną stronę internetową, aby poinformować zainteresowanych o naszej ofercie. Stworzyć stronę samemu może być bardzo trudno, dlatego z pomocą przychodzi Agencja tworzenie stron www Poznań, które zajmują się tworzeniem profesjonalnych, zgodnych z obecnymi standardami stron internetowym. Strony internetowe wykonane przez nas dostosowane są także do obecnych algorytmów wyszukiwarek internetowych.

Co powinna zawierać firmowa strona internetowa?

Odpowiedź na to pytanie jest sprawą bardzo ważną dla każdego przedsiębiorcy, który chce posiadać witrynę internetową, która będzie chętnie odwiedzana. Od tego, czy na stronie firmy znajdą się wszystkie dane, których może poszukiwać potencjalny klient, może przecież zależeć bardzo dużo. Na firmowej stronie internetowej powinny się znaleźć koniecznie informacje o tym, czym nasza firma się zajmuje. Czy jest to przedsiębiorstwo usługowe, jeżeli tak to jakie usługi wykonuje, a jeżeli sprzedajemy towary, to z jakich kategorii je sprzedajemy. Oczywiście na stronie powinien znaleźć się także cennik i koniecznie pełne dane kontaktowe (w tym mapa dojazdu oraz godziny otwarcia).

Jaka strona WWW pomoże w promocji?

Firmowa strona www to wizytówka każdego przedsiębiorstwa, zatem im atrakcyjniej będzie się ona prezentowała, tym lepiej. Atrakcyjna szata graficzna, czytelność oraz łatwa nawigacja – oto ważne kwestie, o które warto zadbać. By strona dobrze wyglądała, warto powierzyć pracę nad jej przygotowaniem specjaliście. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą Agencją tworzenie stron Poznań, która działa nie tylko na obszarze stolicy wielkopolski, ale także działamy w innych miastach. Projektowanie strony www Poznań zaczyna się od dokładnego wysłuchania klienta, czego oczekuje od strony, jak ją sobie on wyobraża. Następnie nasz zespół wykonuje szkice strony głównej oraz podstron, a gdy projekty graficzne Poznań są już gotowe, przekazujemy je do wglądu klientowi celem akceptacji i naniesienia ewentualnych poprawek. Po akceptacji projektu przystępujemy do kodowania i konfiguracji strony internetowej. Po ostatecznej akceptacji - wrzucamy ją na serwer i uruchamiamy na serwerze. Strona od teraz jest gotowa odwiedzania przez użytkowników.

A co jeśli chcę sprzedawać w internecie?

Nasza agencja zajmuje się także kompleksowym tworzeniem sklepów internetowych. Sklepy online Poznań pozwalają na uruchomienie własnego e-sklepu i sprzedaż swoich towarów przez internet. Jest to doskonała możliwość rozszerzenia swojej stacjonarnej działalności sklepu, dotarcie do większej ilości klientów i zwiększenie obrotów w firmie. Wykonane przez nas sklepy internetowe Poznań są tworzone od początku do końca - od zaprojektowania szablonu, UX, konfigurację, dodanie produktów do sklepu, aż po stworzenie autorskich, przyciągających uwagę tekstów (content marketing). Wszelkie szczegóły dotyczące wykonanie strony www Poznań czy też sklepu internetowego są uzgadniane z naszymi specjalistami. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami i ustalenia terminu spotkania na którym omówimy szczegóły współpracy.

Projektowanie stron dla Poznań

Wykonane realizacje:

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).