Strony internetowe Kraków

boske barber krakow, boske barber rzeszów, strony internetowe kraków, agencja internetowaTworzenie stron internetowych Kraków

Projektowanie strony www powinno być całkowicie obiektywne. Oznacza to, że żadna ze stron, ani wykonawca ani zleceniodawca nie powinni nadmiernie wprowadzać indywidualnych preferencji. Muszą oni zawsze pamiętać, że strona kierowana jest do odbiorcy i to oni tak naprawdę zadecydują o jej skuteczności i oni stworzą napęd do jej rozprzestrzeniania się. Metodologa tworzenia stron www przez ostatnie lata stworzyła określone schematy, niektóre inicjowane przemijającą modą inne uniwersalne pozostaną długo jako obowiązujące. Projektowanie stron Kraków Tworzenie strony to budowanie takich podziałów jej powierzchni, by nawigacja po niej mogą przebiegać intuicyjnie. Strona www powinna: :
 • posiadać doskonale widoczne menu z jasnymi podziałami treści
 • wyróżniające się przyciski
 • precyzyjne polecenia
 • proste i jednoznaczne ikony
 • jak najmniej kombinacji z przechodzeniem do następnych etapów
 • tylko niezbędne animacje i dodatkami - atrakcyjne na początku, denerwujące po chwili
Wszystko co tworzy się na stronie musi być wykonywane z myślą o użytkowniku, jego wygodzie, ale też o celu strony. Tworzenie strony a przestrzeń Każdy kto tworzy stronę www musi pamiętać, że na stronie musi mieć dużo powietrza. Nadmiar wszystkiego na stronie przytłacza, szczególnie gdy elementy są równoważne zadaniowo a każdy z nich walczy o uwagę odbiorcy. Dlatego na stronie potrzebne jest powietrze i przestrzeń. Pomiędzy poszczególnymi elementami, ikonami, zadaniami do wykonania musi pozostać pusta przestrzeń, wole miejsce, tak, by użytkownik strony miał czas na percepcję, by nie przestraszył się nadmiaru informacji i nie pogubił w ich ważności. Prostota formularzy Jeżeli na stronie muszą znaleźć się formularze do wypełnienia przez odbiorcę, muszą one zachować jak najprostszy schemat. Użytkownik nigdy nie ma ochoty na jego wypełnianie, jest to zło konieczne, na które zgadza się pod warunkiem, że nie każe mu się za dużo przy tym myśleć. Dlatego zabawa wielkością liter, czcionką czy spacjami spowoduje jego zniechęcenie i odwrót. Wszędzie tak gdzie jest to możliwe formularz powinien zostać skrócony do absolutnie niezbędnego minimum. Tworzenie strony www polega na znalezieniu złotego środka pomiędzy przerzuceniem na odbiorcę jak największej ilości informacji i działań a jednocześnie zapobieżenie jego ucieczce ze strony. A po środku jest projektant strony, który musi wszystkie te oczekiwania pogodzić. I to od niego zależy końcowy efekt przekładający się ostatecznie na ilość zadowolonych użytkowników strony i w konsekwencji przychody zleceniodawcy.

Strony internetowe dla firm z Krakowa

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).