Strony internetowe Zator

Tworzenie stron www Zator

lake-park-zator-strona-internetowa

Wielu przedsiębiorców będących na etapie tworzenia marki swojej firmy zaczynają od obecności w internecie. Jeszcze zanim powstanie struktura firmy oni już starają się, by zaistnieć w sieci. Można to oczywiście zrozumieć, brak cierpliwości a jednocześnie ciekawość w jaki sposób działalność zostanie odebrana w wirtualnym świecie motywują do takiej kolejności. Najczęściej jednak skutkiem falstartu jest nieustanne przebudowanie strony, strona www, zaraz po uruchomieniu zazwyczaj staje się nieaktualna. Dlatego tworzenie strony www zator powinno być procesem równoległym do koncepcji firmy, ale jej uruchomienie powinno nastąpić dopiero wówczas, gdy wszystko zapięte jest na ostatni guzik.

Projektowanie strony www

Gdy przedsiębiorca buduje nową markę musi zacząć od przemyślenia sposobów komunikacji oraz jej cech charakterystycznych. Powinien wiedzieć jakie wartości marka ma w przyszłości reprezentować i jakie wyzwalać skojarzenia u odbiorcy. Tworzenie strony to proces, na który składa się wiele różnych czynności a sama strona www z kolei to jeden z wielu nośników dla rozprowadzania informacji o nowej marce. Zatem projektowanie stron ma taki sam ciężar promocyjny jak kreacja wizerunku firmy, projektowanie materiałów promocyjnych, komunikacja z odbiorcą.

Spójność przekazu 

Z pewnością nie będzie łatwym zadaniem stworzenie spójnych, uzupełniających się materiałów wizerunkowych. Potrafią to robić tylko najlepsi i to nie dlatego, że są dobrymi twórcami, ale mają możliwość jednoczesnego zaprojektowania wielu różnych nośników. Te największe firmy tworząc książkę identyfikacji firmy zabezpieczają swojej interesy na wiele lat. Dzięki temu bez względu na to, jakie wprowadza się zmiany na stronie www, projektuje wielkogabarytową reklamę czy wizytówki wszystkie elementy są rozpoznawalne i spójne. Jednak nawet mała firma może wiele osiągnąć na tym polu zlecając razem z usługą projektowania strony www przygotowanie innych materiałów promocyjnych na skalę adekwatną do swoich możliwości. W miarę wyczerpująca wizja przedsiębiorcy uchroni go przed chaosem wizerunkowych tak często obecnym na rynku małych średnich firm.

Odświeżanie strony www

Jeżeli przedsiębiorca jest już dobrze przygotowany do dalszego działania lub po prostu pragnie odświeżyć swoją stronę www istniejącą już w internecie, pierwszym zadaniem jakie należy wykonać jest opisanie, zdefiniowanie, nakreślenie cech użytkownika strony czyli de facto odbiorcy konsumenta. Tworzenie strony wcale nie polega na takim jej zaprojektowaniu, by podobała się każdemu. Jeżeli nowa czy odświeżona strona miałaby podobać się każdej osobie ją odwiedzającej trudno tu mówić o profilowaniu działalności. Projektant strony, aby mógł wywiązać się w pełnym zakresie swoich umiejętności musi wiedzieć kto stanowi grupę docelową i do kogo w najpełniejszym zakresie strona musi trafić. Dopiero w miarę dokładnie opisany odbiorca, skonkretyzowany i wyraźny będzie miał największy wpływ na projektowanie strony i sposobów komunikowania się z odbiorcą, potencjalnym klientem.

Projektowanie stron dla Zator

Wykonane realizacje:

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).