Trzebieńczyce

Projektowanie stron internetowych Trzebieńczycestrony-i-serwisy-www-małopolska

Prowadzenie firmy w XXI w. to trudne zadanie ze względu na olbrzymią konkurencję oraz błyskawicznie zmieniające się trendy. W związku z tym, utrzymanie dobrej pozycji w wyszukiwarce czy kierowanie ruchu na swoją stronę www to ciągłe inwestycje w usługi profesjonalistów. Nowoczesna firma nie obędzie się bez wsparcia speców od pozycjonowania (SEO), Web Developerów, programistów czy fachowców od social media i marketingu internetowego. Okazuje się, że tradycyjny marketing powoli odchodzi do lamusa, a zyskuje ten działający w przestrzeni wirtualnej. Bardzo podobnie jest z organizacją kampanii reklamowych – tradycyjne środki przekazu jak prasa, radio i telewizja tracą na znaczeniu. Internet oraz media społecznościowe systematycznie przejmują (a w zasadzie już przejęły) kontrolę nad rynkiem reklamy. Co ważne, jest takie powiedzenie: „jeśli nie ma Cię w Internecie, nie istniejesz”. Może dla wielu przedsiębiorców będzie to szok, ale tak wygląda rzeczywistość w trzeciej dekadzie XXI wieku. Jak zatem nadrobić zaległości i wprowadzić swoją firmę na wyższy poziom? O tym w niniejszym wpisie, gdzie piszemy o stronie internetowej firmy, reklamie online oraz współpracy z agencją interaktywną.

Obsługa biznesu działającego online

Coraz więcej firm wkracza do przestrzeni internetowej, ponieważ widzi w niej większe możliwości na wzrost dochodów. Stąd też wynika coraz rosnące zainteresowanie budową własnej strony www Trzebieńczyce. Dobrym rozwiązaniem z zakresu CMS (ang. Content Management System) dla takiej witryny jest popularna platforma WordPress. Natomiast, jeśli ktoś zamierza prowadzić sprzedaż on-line, idealnym pomysłem będzie skorzystanie z dedykowanej wtyczki, czyli WooCommerce, która jest w pełni kompatybilna z wspomnianym WordPressem. Mając taki zestaw, można wykonać pierwszy krok w batalii o większy udział w rynku e-commerce, który rozwija się bardzo dynamicznie. A klienci uwielbiają zakupy przez Internet. Aby te działania były jeszcze skuteczniejsze, warto skorzystać z precyzyjnego określenia grupy docelowej (targetowania), przez co konwersja i sprzedaż wystrzelą, a zyski wzrosną. Duża w tym zasługa marketingu internetowego, który przy małym budżecie potrafi przynieść znaczne stopy zwrotu. Dotarcie do klientów zainteresowanych produktem lub usługą to nie lada sztuka, dlatego współczesne firmy inwestują w jak najskuteczniejsze narzędzia, a więc na przykład w e-marketing Trzebieńczyce.

Wykonamy stronę www Twojej marki

Aby rozpoczęte działania odniosły zamierzony skutek, zdecydowanie warto zainwestować w nowoczesną stronę internetową, która przyciągnie nowych użytkowników oraz pozwoli jednocześnie zintegrować i wdrożyć najskuteczniejsze kanały marketingowe. Obecnie do budowy witryn www stosuje się standard Responsive Web Design, który pozwala na wyświetlanie zawartości strony zarówno na ekranie tradycyjnego komputera PC, jak również laptopa, tabletu czy smartfona. A jak wiadomo, dziś to ostatnie urządzenie przeżywa swój renesans, ponieważ obok typowych funkcji jak dzwonienie czy SMS, daje dostęp do szybkiego Internetu, więc ludzie mogą być online całą dobę. Stąd też promocja marki w Internecie jest dziś łatwiejsza niż kiedykolwiek, ale wymaga też przemyślanych działań i odpowiedzi na potrzeby konsumentów. W efekcie tworzenie stron internetowych Trzebieńczyce to zadanie wymagające zaangażowania specjalistów, którzy posiadają doświadczenie i umiejętności za zakresu programowania, grafiki czy UI/UX. A to już wyższa szkoła jazdy. Jak sobie z tym poradzić?

Dobra agencja interaktywna Trzebieńczyce do kampanii online i nie tylko

Aby ułatwić sobie zadanie budowy wizerunku marki i jej promocji w Sieci, ciekawą opcją może być zlecenie tej usługi agencji interaktywnej, która zajmuje się m.in. projektowaniem stron www i sklepów online oraz realizacją strategii marketingowych w Internecie. W ofercie takiej agencji każda firma znajdzie coś dla siebie. Mowa o:
 • rejestracji domeny internetowej i dopasowaniu hostingu;
 • kampaniach reklamowych online;
 • prowadzeniu profili social media i fanpage marki (Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, LinkedIn);
 • reklamie Google Ads i Facebook Ads;
 • sesjach foto i wideo oraz nagraniach na potrzeby kanału na YouTube;
 • spotach reklamowych, filmowaniu z drona, fotografii produktowej;
 • pozycjonowaniu strony www (SEO);
 • usługach copywritingu (prowadzenieblogafirmowego, pisanie postów na FB);
 • konfiguracji sklepu internetowego;
 • tworzeniu newsletterów i mailingu;
 • stworzeniu wizytówki Google Moja Firma, która będzie widoczna na Google Maps;
 • optymalizacji budżetu na reklamę on-line;
 • tworzeniu contentu dla strony www.
Oczywiście w skład usług jest jeszcze wiele innych rzeczy, jednak te powyżej są najczęściej wybierane przez lokalnych przedsiębiorców.

Profesjonalna aktualizacja serwisu online

W obecnych czasach na znaczeniu zyskuje sprawa cyberbezpieczeństwa, ponieważ ataki na firmy stały się rzeczywistością. W tym kontekście, profesjonalna opieka nad serwisem www Trzebieńczyce, może okazać się na wagę złota. Chodzi przede wszystkim o wykonywanie kopii zapasowych (backup) oraz aktualizacji zabezpieczeń i CMS-u, który pozwoli na dobre działanie witryny przez długi czas. Typowy pakiet opieki nad stroną internetową Trzebieńczyce zawiera niezbędną ochronę na okres 12 miesięcy i obejmuje kluczowe obszary bezpieczeństwa, w tym bieżące usuwanie błędów i awarii.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

11

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.