Tworzenie stron Łomianki

Stworzymy stronę internetową dla Twojej firmy

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz własną działalność gospodarczą lub dopiero zamierzasz podjąć taki krok, to pamiętaj, że masz przed sobą wiele wyzwań, o których zapewne myślisz na co dzień. Jednym z nich jest tworzenie strony www Łomianki, czyli wkroczenie z biznesem do świata wirtualnego, gdzie wszystko dzieje się niesłychanie szybko – z prędkością łącza światłowodowego. Wielcy potentaci branży IT i internetowej pokazują, że dziś globalna sieć www to coś oczywistego, a najbliższa przyszłość będzie stała pod znakiem intensywnego rozwoju technologii cyfrowej jak na przykład Internet Rzeczy (ang. Internet of Things). No dobrze, ale jak w tym przypadku mają zachować się mikrofirmy, które często składają się tylko z właściciela lub zatrudniają co najwyżej kilka osób? Odpowiedź jest prosta: jeszcze bardziej przyjrzeć się się temu, co oferuje Internet, ponieważ jest to dziedzina, która przy stosunkowo niskich nakładach finansowych pozwala osiągnąć wyjątkowo wysokie stopy zwrotu z inwestycji. Bardzo dobrym przykładem może być budowa prostego sklepu online Łomianki, którego oferta (przy podjęciu pewnych działań) dotrze nie tylko do dotychczasowej, lokalnej społeczności, ale także do klientów z całej Polski czy krajów Unii Europejskiej.

Projektowanie strony www

Skoro już wiemy, że to całkiem dobry pomysł i się opłaca, to zerknijmy na możliwości. Tworzenie strony pozwala praktycznie każdemu biznesowi na promowanie firmy, które charakteryzuje się znacznie wyższą skutecznością niż w przypadku tradycyjnych form reklamy, szczególnie jeśli grupą docelową są ludzie młodzi (choć i to się zmienia). Projektowanie stron najlepiej zlecić zespołowi specjalistów – jednym ze sposobów jest zwrócenie się do takiego podmiotu jak agencja interaktywna Łomianki. Korzystając z takiej pomocy możemy być pewni, ze wszelkie niuanse zostaną dostrzeżone, a ewentualne błędy naprawione. Musimy wiedzieć, iż nie bez znaczenia w prowadzeniu firmowej witryny są działania takich specjalistów jak:
 • graphic designer,
 • web developer,
 • UI/UX designer,
 • copywriter/content manager,
 • marketingowiec.
Głównym elementem każdej witryny jest jej wartość wizualna (identyfikacja wizualna), która polega na wykonaniu nieszablonowych projektów graficznych Łomianki. To one sprawiają, że skrolowanie jej będzie czystą przyjemnością. Warto tutaj podążać za filozofią minimalizmu, który jest po prostu piękny i idealnie oddaje ducha nowoczesnego projektowania stron internetowych.

Spójność przekazu

Decydując się na współpracę z agencją interaktywną, powinniśmy zawczasu naszkicować swoją wizję strategii rozwoju marki czy prościej planu działań marketingowych, których celem będzie jak najwyższa konwersja. Jest to o tyle ważne, gdyż tylko takie działanie zapewni naszej stronie spójny content, a ten przyciągnie zbłąkanego klienta właśnie do nas. Nie zapominajmy, że każda firma będzie prowadzić inne działania, mające na celu zwiększenie sprzedaży, ale warto podkreślić, że w przypadku branży e-commerce Łomianki, musimy kierować się ścisłymi wytycznymi speców od marketingu internetowego (e-marketing). Zaliczamy do nich:
 • reklamę w mediach społecznościowych (Facebook Ads, YouTube);
 • promowanie firmy w wyszukiwarce Google;
 • wykup powierzchni reklamowej w serwisach branżowych;
 • e-mail marketing za pomocą wysyłki spersonalizowanego newslettera;
 • akcje promocyjne w ramach sklepu internetowego;
 • konkursy ogłaszane na fanpage’ach firmowych;
 • korzystanie z wszelkich integracji i wizytówek jak np. Google Moja Firma.
Dbając o spójny przekaz tworzonego contentu w ramach projektowania strony www oraz sprawnej działalności przez kanały e-marketingowe możemy być pewni, iż nasza grupa targetowa będzie na bieżąco otrzymywać atrakcyjne treści związane z ofertą naszej firmy.

Odświeżanie stron internetowych Łomianki

Jeżeli wybór padnie na tworzenie strony w standardzie Responsive Web Design, to powinniśmy zlecić również systematyczną aktualizację witryny ze względu na zmieniające się trendy. Dbając o ten i inne aspekty możemy być pewni, że projektowanie strony zapewni naszej firmie wysokie pozycje w wyszukiwarce.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

11

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.