Tychy

Tworzenie stron Tychystrony-www-tychy-1.jpg

Możesz być klientem bezpośrednim lub zdalnym - niezależnie od formy, stawiamy na profesjonalne tworzenie stron www w Tychach i innych miastach. Nieważne skąd pochodzisz, ale komu zaufasz. Projektowanie strony www w Tychach koncentruje się na oczekiwaniach klienta, analizie rynku i konkurencji, wykorzystania nowoczesnych narzędzi i pogłębianej przez nasz zespół wiedzy. Dzięki temu docelowo klient staje się właścicielem wysokiej jakości strony, która świadczy o profesjonalizmie i prowadzi do sukcesów.

Nie ignoruj wartości strony internetowej

Czasy, w których Internet postrzegany był jako alternatywny świat, przeciwny do tego co dzieje się w rzeczywistości, minęły. Dziś strona internetowa sklepu, firmy, usługi czy kandydata na pracownika, to podstawa. Dlaczego? Jako użytkownicy sami podejmujemy decyzje o wielu sprawach na podstawie reprezentacji Internetowej. Strony, które wyświetlają się wysoko w rankingu wyszukiwarek, są estetyczne, merytoryczne, funkcjonalne i szybko załadowane, decydują o wyborze lekarza, salonu kosmetycznego, kurtki na zimę czy agencji nieruchomości. Jeżeli chcesz lub jesteś właścicielem przedsiębiorstwa, musisz liczyć się z tym, że inni użytkownicy trafiają do ciebie lub rezygnują z usługi na podstawie wizytówki. Nawet jeśli jesteś zadowolony z wyników twojej pracy, zaniedbując stronę, tracisz potencjalną, dużą ilość klientów. O sukcesach płynących z aktywności w Internecie wiedzą najwięcej sklepy online. Tychy były miejscem, w którym stacjonarnie zaczynały swoją drogę - dziś dzięki sprzedaży przez Internet, ich koszty przychodu i popularność zwiększyły się kilkakrotnie.

Strony www Tychy - co dla ciebie przygotujemy?

W naszej pracy możemy stworzyć m.in. wspomniane sklepy internetowe. Tychy i okolice to rejony, które od lat prężnie dbały o rozwój stacjonarnych sklepów. Tylko niektóre z nich mają swoją wersję online. Projektując sklepy internetowe, rozszerzamy zasięg marki, promujemy ją i wpływamy na odbiór jakości produktów. Bardzo dobre faktury i materiały nie obronią się, jeżeli tworzenie stron w Tychach będzie amatorskie i nieprzemyślane. Starannie przygotowujemy szablon, pracujemy na kodzie HTML i uwzględniamy preferencje klienta. Rozwój e-commerce to wyzwanie oraz szczegółowo przeanalizowany i zaplanowany marketing. W rękach fachowców, ostatecznie zwraca się w postaci wzrostu popularności, statystyk zakupowych i identyfikacji wizualnej.

Czym jest identyfikacja wizualna?

To szansa na nieograniczony niczym zasięg i spełnienie największego marzenia każde firmy. Reklama, loga i projekty graficzne w Tychach decydują o tym, że dana marka staje się rozpoznawalna, buduje relację z klientami i przyciąga uwagę wszystkich - często podświadomie. Służą temu różne elementy, od tradycyjnych ulotek, przez wizualną aktywność w Internecie - to ona ma dziś większą siłę przebicia i to dzięki niej możesz znaleźć się na rynku międzynarodowym, nawet jeśli planowałeś minimalne, lokalne działania. Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszego zespołu.

Strony internetowe dla Tychy

Wykonane realizacje:

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Jesteśmy teraz dostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).