Wisła

Tworzenie stron www Wisła

Osoby pragnące rozpocząć swoją niesamowita przygodę z własną działalnością gospodarczą powinny zaznajomić się głównie z branżą internetową, bowiem to właśnie w wirtualnym świecie dzieje się największy postęp, który później przekłada się na sukces kolejnych firm. Jednak na początku drogi biznesowej warto zastanowić się, czego tak naprawdę będziemy potrzebować, zanim wypłyniemy na szerokie wody oceanu przedsiębiorczości. Niezbędnym elementem tej życiowej układanki będzie opracowanie strategii, a wraz z nią dobrego planu działania, czyli taktyki. Nieważne w jakiej branży rozpoczynamy działać, najważniejsze jest to, aby mieć dobry pomysł, a następnie umieć go wdrożyć w życie tak, aby w końcu przynosił realne efekty w postaci zysku dla naszej przyszłej firmy. Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że brak obecności w Internecie poskutkuje rychłym bankructwem, a w najlepszym przypadku egzystowaniem na krawędzi rentowności. Dlatego tak ważny jest aspekt wykonania dobrej i skutecznej strony www Wisła. Oczywiście nie jest to zajęcie dla laika jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, gdyż wymaga to niemałej wiedzy oraz poczucia estetyki i umiejętności pracy w różnych językach programowania.

Projektowanie strony www Wisła

Bardzo często marząc o własnej firmie jako pierwsza na myśl przychodzi nam właśnie jej wizytówka w sieci. Nic dziwnego, bowiem w obecnych czasach praktycznie całą wiedzę czerpiemy z ogólnodostępnych mediów, a szczególnie z niekończących się zasobów Internetu. Dlatego też strony internetowe Wisła są obecnie bardzo ważnym nośnikiem przeróżnych informacji od codziennych wiadomości, przez dane statystyczne, po witryny firm i e-sklepy Wisła. Jak mówiliśmy wcześniej proces budowy strony to sprawa nieco bardziej złożona niż na przykład rejestracja firmy przez platformę cyfrową. Potrzebne są tutaj umiejętności kodowania oraz te z zakresu grafiki komputerowej. Należy w tym miejscu podkreślić, iż na rynku działa szereg podmiotów zajmujących się tego typu działalnością, poczynając od dużych agencji interaktywnych, a na osobach prywatnych kończąc. Krótko mówiąc, jest w czym wybierać, ponieważ każdy z wspomnianych chce pozyskać klientów i rozbudować portfolio.

Spójny przekaz

Jednym z najważniejszych aspektów podczas planowania własnej witryny jest zadbanie o to, by przekaz z niej płynący był jasny i spójny. To czynnik, który może zaważyć o przyszłości naszego biznesu i nie wolno go lekceważyć. Jeśli przykładowo zajmujemy się sprzedażą markowej odzieży, to nie możemy tworzyć contentu mówiącego o wystroju… wnętrz. To nonsens. To może bardzo jaskrawy i przerysowany przykład, ale miejmy na uwadze fakt, żeby już na wstępie dokładnie określić grupę docelową klientów dla naszych produktów oraz tak dostosować wygląd strony i jej treść, aby maksymalnie skupiała się właśnie na tym. Każdy, kto zadaje pytanie, jak stworzyć ciekawą i angażującą zawartość, niech zobaczy, jak robią to inni – wielcy i znani. Takie firmy (brandy) skupiają się głównie na trzech rzeczach:
 • minimalistycznej formie,
 • użyciem wyrafinowanego języka korzyści,
 • zapierających dech w piersiach fotografiach.
Właśnie tak – tylko tyle i aż tyle. Oczywiście mają do dyspozycji tabuny marketingowców, speców od grafiki i geniuszy kodowania, ale kto bogatemu zabroni. Niestety, rzeczywistość jest taka, że tylko najlepsi w branży internetowej mają szanse na pozyskanie najbardziej lukratywnych zleceń. Powyższy przykład jasno pokazuje, iż strona internetowa Wisła wiąże się z nakładami inwestycyjnymi oraz elastycznym powiązaniem tematyki naszego biznesu ze światem nowych mediów i IT.

Odświeżanie strony www Wisła

Jeśli jesteśmy już posiadaczami naprawdę pięknej witryny, to zastanówmy się nad jej utrzymaniem na odpowiednim poziomie przez cały czas. Tylko w ten sposób dotrzymamy kroku konkurencji oraz nie wypadniemy z obiegu. Oddelegujmy to zadanie jednemu z pracowników, by stale monitorował nowinki webowe lub zlećmy to agencji interaktywnej, dla której strony internetowe Wisła i ich aktualizacja to codzienność.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).