Proadax jako nowoczesna agencja interaktywna i jedna z nielicznych w Dolinie Karpia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując szeroki wachlarz usług hostingowych – idealnie skrojonych na miarę potrzeb firm działających nie tylko w regionie, ale i w Polsce.

CO TO JEST HOSTING?

To usługa polegająca na wynajęciu miejsca na dane na dedykowanym serwerze lub najem całego serwera. Dzięki temu Twoja strona www lub sklep online zyskają wirtualną przestrzeń, by działać przez całą dobę.

W CZYM PROBLEM?

Świat technologii, szczególnie tych internetowych, zmienia się i ewoluuje w kosmicznym tempie. Nowinki sprzed roku często są już nieaktualne, a to, co wydarzy się jutro giganci z Doliny Krzemowej zaczynają już stosować…

Tylko jak w tym wszystkim ma się odnaleźć mały biznes albo dopiero powstająca firma zlokalizowana gdzieś na styku Śląska i Małopolski?

I właśnie na takie potrzeby odpowiada oferta ekipy Proadax! Pomagamy klientom nie tylko z Zatora, ale także z:

 • Oświęcimia,
 • Andrychowa,
 • Wadowic,
 • Chrzanowa,
 • Jaworzna,
 • Olkusza,
 • Alwerni.

W tej branży nie można pozwolić sobie na błąd, ponieważ wszelkie problemy techniczne w zakresie prawidłowego działania strony www są odczuwalne natychmiast przez użytkowników witryny czy klientów e-sklepu.

A co się stanie, kiedy taka osoba napotka na problemy ze stroną?

Nie będzie czekać. Może spróbuje odświeżyć stronę, ale przy następnym kliknięciu będzie to… ucieczka do konkurencji. Tak wygląda branża e-commerce: nie działasz – odpadasz.

ZOBACZ, JAK W 5 KROKACH ZADBAMY O ZAPLECZE TECHNICZNE TWOJEJ FIRMY W SIECI:

 1. STWORZYMY NOWOCZESNĄ STRONĘ RWD

Szukasz dobrego hostingu, a my filip z konopi wyskakujemy do Ciebie z ofertą tworzenia strony – czy to nie jest podejrzane? Nie, nie naciągamy Cię na koszty. Praktyka pokazuje, że klienci po kontakcie z nami i audycie technicznym decydują się na przebudowę, odświeżenie projektu graficznego lub uruchomienie całkowicie nowej witryny, która odpowiadałaby współczesnym standardom. Dlatego wolimy już na początku poinformować Cię, że chętnie zajmiemy się całym procesem od A do Z, byś nie musiał tracić czasu i pieniędzy na spotkania z różnymi dostawcami usług internetowych.

 1. WYSZUKAMY I ZAREJESTRUJEMY DOMENĘ

Klienci często przychodzą do nas z propozycjami domen, ale kiedy wykonamy research, to okazuje się, że albo jest ona już zajęta, albo kosztuje krocie, albo jest po prostu słaba pod względem marketingowym lub trudne będzie jej pozycjonowanie (SEO). W związku z tym pozwól nam zająć się tą jakże ważną sprawą narodzin serwisu www. Ale spokojnie – nie zrobimy niczego bez konsultacji z Tobą. Pamiętaj, że dobry adres pod względem biznesowym, to ten, który jest krótki i kończy się magicznymi znakami „.pl”.

 1. DOBIERZEMY SZYBKI, POJEMNY I BEZPIECZNY HOSTING

Wiele „speców” od IT myśli, że najważniejsza jest rejestracja chwytliwej domeny, traktując wybór hostingu jako coś podrzędnego. Nic bardziej mylnego! Hosting to swego rodzaju silnik dla Twojej strony, sklepu online czy portalu. To właśnie na jego wybór powinieneś poświęcić najwięcej uwagi. Ale bez obaw – zespół Proadax dokładnie zbada potrzeby Twojej witryny oraz określi jej potencjał. Wszystko po to, by zaproponować Ci najkorzystniejszą ofertę szybkiego jak wiatr, pojemnego jak magazyn Amazona oraz bezpiecznego jak Pentagon hostingu. Często zapomina się o takim szczególe jak certyfikat SSL – a to wielki błąd, ponieważ wykorzystując tę technologię, komunikacja między klientem a serwerem jest szyfrowana, mówiąc inaczej – zyskujesz zaufanie w oczach klientów.

 1. WSZYSTKO SKONFIGURUJEMY ZA CIEBIE

To całe IT sprawia, że masz ciemno przed oczami, a słuchając web developera, który prezentuje swój projekt, czujesz jakby mówił do Ciebie w języku Wookiee? No cóż, nie musisz znać się na wszystkim, ale współpracując z nami możesz liczyć na to, że wykonamy dla Twojej firmy kawał dobrej roboty. Jeśli mówimy, że skonfigurujemy, to znaczy mniej więcej tyle, że wszystko będzie działać jak żyleta.

 1. ZAPEWNIMY WSPARCIE TECHNICZNE

Strona zakodowana, domena zarejestrowana, a zagospodarowany hosting śmiga jak szalony, ale zaraz… Ten cały Proadax nie będzie już dbał o mój serwis po wystawieniu faktury? Nic z tych rzeczy! Doświadczenie pokazuje, że kreatywność i pomysłowość klientów nie zna granic, więc jesteśmy przygotowani na dodanie nowych funkcjonalności, zrobienie backupu, korekty techniczne czy reklamę w Sieci. Dlatego support traktujemy jako coś oczywistego – coś, co i tak otrzymasz w naszym pakiecie. W końcu, kto chciałby utrudniać sobie życie brakiem wsparcia?

WYBIERZ NIEZALEŻNOŚĆ – posiadając własny hosting, nikt nie będzie decydował o tym, co znajdzie się na Twojej witrynie.

CIESZ SIĘ PŁYNNYM DZIAŁANIEM – Dysponujesz łączem światłowodowym, a mimo to strona działa jak żółw na piasku? Postaw na hosting z szybkim transferem. Klienci staną się mniej nerwowi, a Twoja pozycja w wyszukiwarce podskoczy.

CZY TWOJA FIRMA JEST GOTOWA NA EKSPANSJĘ W SIECI?

Nie czekaj, tylko pozwól nam działać!

Proadax – technologia to nasza specjalność!