Czy materiały reklamowe kojarzą Ci się z przeterminowanymi krówkami, tandetnymi ulotkami i, „kłującymi” w oczy, plandekami reklamowymi, przyprawiając Cię o mdłości?

Jeśli tak, to zapomnij o podwórkowej amatorce i poznaj agencję interaktywną Proadax, która przygotuje dla Twojej firmy nowoczesne, solidne i budzące zachwyt materiały reklamowe oraz gadżety z… jajem. Sprawimy, że już nigdy, przenigdy nie będziesz się wstydzić i rumienić, słysząc słowo „reklama”, a wręcz przeciwnie – zbierzesz pochwały i wyrazy uznania od swoich klientów czy partnerów biznesowych.

Rzuć rękawicę konkurencji!

W czasach coraz bardziej zaciętej rywalizacji o klienta wiedz, że Twoja konkurencja nie śpi, a już na pewno nie planuje zrobić Ci darmowej reklamy. Niestety, życie to nie bajka, a biznes to nie działalność charytatywna! Dlatego weź sprawy w swoje ręce i skieruj się do agencji interaktywnej Zator, która pomoże Ci dobrać pomysłowe formy reklamy oraz zaproponuje różne warianty kampanii reklamowych – idealnie skrojonych do profilu działalności Twojej firmy.

Jak już pewnie wiesz, doradzamy wielu podmiotom nie tylko z zatorskiej Doliny Karpia, ale także z Oświęcimia, Chrzanowa, Andrychowa czy Wadowic. Być może to Twoi konkurenci, ale pamiętaj – strzeżemy wszelkich tajemnic handlowych jak oka w głowie, zachowując przy tym pełną dyskrecję, więc nie bój się – nikt nie „skroi” Twojego pomysłu ani planu na najlepszą kampanię reklamową jaką widziała Polska i Europa. Tak, Europa też! W naszym portfolio znajdziesz realizacje dla firm z Holandii, Belgii czy Wielkiej Brytanii. Dobre praktyki i etyka w biznesie to fundament, na którym zbudowaliśmy naszą firmę, a to oznacza jedno – pełen profesjonalizm.

Stare powiedzenie mówi, że: REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU!

Myślisz podobnie? Świetnie, bo my tak, a to już dobra baza mentalna i nić porozumienia, by zacząć współpracę z Proadax. Chociaż tradycyjne metody promowania firmy w postaci ulotek, plakatów czy bannerów nie są nam obce, to jednak wolimy, żeby każdy klient był zadowolony z efektów, więc najpierw zapytamy Cię o potrzeby, a następnie stworzymy dla Ciebie najfajniejszą kampanię pod słońcem, która niczym magnes przyciągnie nowych klientów. Czasem wystarczy kwadrans burzy mózgów, by naszkicować niebanalny projekt akcji promocyjnej np. z wykorzystaniem nadruku na akcesoriach, plansz czy teczek. Pamiętaj, tutaj liczy się kreatywność, a wtedy pozyskasz taką dźwignię, że nikt i nic nie stanie Ci na drodze do sukcesu.

PROWADZENIE BIZNESU BEZ REKLAMY JEST JAK PUSZCZANIE OKA DO DZIEWCZYNY PO CIEMKU. NIKT POZA NAMI NIE WIE, CO ROBIMY
Henderson Stuart

Właśnie. To jest poniekąd kontynuacja wcześniejszej zajawki o dźwigni, jednak teraz musisz zdać sobie sprawę, że nawet jeśli działasz jak zawodowiec (a jesteś nim, prawda?) i choćby Twoja firma miała najnowocześniejsze i najpiękniejsze biuro, hale, magazyny, flotę czy co tam jeszcze, to musisz, po prostu musisz sobie uświadomić, że tylko reklama sprawi, iż świat dowie się o Twoich wspaniałych produktach czy najrzetelniej wykonywanych usługach.

Dzięki nam reklama nie musi kojarzyć się z nachalnymi działaniami, które są stargetowane tylko pod określonych ludzi w celu maksymalizacji zysku. Owszem, dochód to jeden z celów, jednak nie zapominajmy, że materiały reklamowe mogą też edukować i informować klienta o rynkowych nowościach. A to prosta droga do wzbudzenia chęci posiadania, ale również ułatwienia życia klientowi czy zaoszczędzenia jego czasu. Nie liczy się czy „coś tam” po cichu robisz i liczysz na łut szczęścia, lecz to, co zostało w pamięci klienta po zapoznaniu się z materiałem lub gadżetem reklamowym. A może często występujesz przed większą publicznością? Rewelacja, stworzymy dla Ciebie spersonalizowany roll-up lub wielkoformatowy banner.

WIELE RZECZY MAŁYCH STAŁO SIĘ WIELKIMI, TYLKO DZIĘKI ODPOWIEDNIEJ REKLAMIE
Mark Twain

Czy myślisz, że światowi giganci stali się gigantami, ponieważ oferowali ludziom najlepsze produkty na świecie? Nic z tych rzeczy – oni po prostu wykorzystali efekt skali oraz siłę nowoczesnego marketingu i potęgę reklamy. To wszystko. Zgoda, część z nich robi świetne rzeczy, ale część… niekoniecznie. Dlatego Twoja firma powinna wykorzystać ten fakt – oczywiście nie wątpimy tutaj w jakość Twojej oferty. Co więcej, praca z dziesiątkami organizacji pokazała nam, że polskie biznesy nie mają się czego wstydzić – jedyne czego im brakuje to nieco lepszego przedstawienia oferty oraz prawdziwego wyjścia do klienta.

Wniosek?

Nieważne czy sprzedajesz agrafki, czy naprawiasz krany – niech klienci poznają Twoje produkty/usługi dzięki przemyślanej reklamie. Podaruj im wizytówkę albo małą broszurkę czy katalog zapakowane w elegancką teczkę ofertową. Tak niewiele wystarczy, by przy następnej okazji wrócili właśnie do Ciebie.

Nie będziemy tutaj wymieniać wszystkich rodzajów reklam, które realizujemy, bo prędzej zaśniesz – skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Nie traćmy czasu – działajmy.

Proadax – i zyskujesz klientów!