Branża internetowa to dziś najdynamiczniej rozwijająca się dziedzina nowoczesnej gospodarki. To już nie jest napompowana bańka dotcomów z początku XXI wieku, kiedy internet był tworzony przez freaków oraz agresywnych inwestorów. Dziś internet przynosi realne dochody każdemu, ponieważ stał się dobrem powszechnym, konsumowanym przez masy. Wiele firm to dostrzegło i od dobrych kilku lat coraz bardziej przekonuje się do tego kanału sprzedaży. Widok zamykania lub ograniczania działalności „w realu” na rzecz tej wirtualnej stał się znakiem naszych czasów…

No dobra, starczy biznesowego ględzenia, więcej podobnych rzeczy przeczytasz u konkurencji, ale nie u nas.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc w stworzeniu profesjonalnego portalu internetowego Oświęcim, który przyciągnie mnóstwo użytkowników, czekających na Twoje treści, zdjęcia lub produkty!

Po pierwsze, słuchamy Twoich potrzeb!

Mawiają, że klient ma zawsze rację. Jednak my jesteśmy zdania, że tylko umiejętne zbadanie potrzeb klienta i dopasowanie dla niego tylko tych narzędzi, których NAPRAWDĘ POTRZEBUJE na danym etapie to klucz do obopólnego sukcesu. Inni będą próbowali wciskać kit, obiecując gruszki na wierzbie, natomiast u nas możesz liczyć na profesjonalne doradztwo. A jeśli już upierasz się na te obiecywane przez konkurencję fajerwerki, to spokojnie – u nas dostaniesz je w gratisie.

Po drugie, prostota działania!

Wykonanie drugiego Facebooka to nie jest duży problem, zwłaszcza od strony technicznej – wystarczy, że zaangażujesz miliony dolarów i rzesze programistów, a otrzymasz wierną kopię molocha, którego serwis i utrzymanie będą wymagały potężnych nakładów. Ale czy naprawdę tego chcesz?

W Proadax stawiamy na proste i skuteczne rozwiązania, spinające budżet, dzięki którym tabelki Excela nie świecą na czerwono! Głównym mottem, które przyświeca nam w codziennej pracy jest to praktykowane przez Alberta Einsteina:

„Wszystko należy upraszczać jak tylko można, ale nie bardziej”.

Czy to nie jest genialne? Naszym zdaniem jest. I dlatego podpisujemy się pod nim obiema rękami, bowiem siła tkwi w prostocie! W końcu każdy chce być samodzielny i każdy chce umieć obsługiwać panel administracyjny swojego portalu. Z nami czarna magia staje się jasna jak słońce, a Ty po krótkim tutorialu będziesz płynnie obsługiwać WordPressa i WooCommerce.

Po trzecie, wygoda użytkowania!

Czy zdarzyło Ci się kiedyś skrolować jakiś serwis internetowy Zator, gdzie trudno było cokolwiek znaleźć, a sposób nawigowania czy wyszukiwania przyprawiał Cię o siwiznę? Doskonale Cię rozumiemy, bo już niejeden portal naprawialiśmy po partaczach, którzy nawet nie zadali sobie krzty trudu, by oprócz kodu sprawdzić, jak to wszystko wygląda od strony zwykłego użytkownika. Stosowane przez nas standardy z zakresu User Experience oraz User Interface mają sprawić, byś klikając w adres zobaczył nowoczesną i przejrzystą witrynę, która aż się prosi o przeglądanie i sprawdzenie każdej podstrony. Duch minimalizmu nie jest nam obcy, dlatego naszego serwisy cieszą się tak wielką aprobatą użytkowników. Co zyskasz dzięki wygodzie użytkowania? Uwielbienie klientów oraz wysoką konwersję i lojalność. To czysty zysk!

Po czwarte, podążamy za trendami!

Tyle agencji kreatywnych chwali się, że są nowoczesne, trendy i tak dalej. Ale czy faktycznie tak jest? Otóż odpowiedź brzmi: „nie”.

Czas na kolejnego klasyka:

Kto nie idzie do przodu, ten się cofa”.

Johann Wolfgang von Goethe (ten od Fausta) wiedział, co mówi, ponieważ był pisarzem i podobnie jak my wykonywał pracę twórczą, która wymaga niesłychanej kreatywności, otwartości umysłu oraz inspiracji. W naszym zespole posiadamy doświadczonych ekspertów, którzy codziennie szlifują swój warsztat, uczą się nowych języków programowania oraz uwielbiają kolejne wyzwania, dzięki którym będą mogli się rozwijać. A dla Ciebie drogi Kliencie zaprojektować portal Chrzanów, który będzie wyróżniał się innowacyjnością, minimalizmem oraz szybkością działania. Nie wypuścimy produktu, jeśli nie otrzyma on pełnej optymalizacji, integracji z soszalami oraz jeśli nie będzie spełniał standardów Responsive Web Design, a także kilku innych technicznych rzeczy, które dadzą Ci komfort użytkowania, włącznie z widocznością w sieci. W dobie urządzeń mobilnych jest to coś od czego zaczynamy pracę, ponieważ użytkownicy pragną dostępu do portali internetowych zawsze i wszędzie, a my sprawimy, by Twój serwis spełniał wyśrubowane oczekiwania.

Kolejną porcję korzyści poznasz na spotkaniu, gdzie zaplanujemy naszą współpracę. Wchodzisz w to?