Pozycjonowanie z Grupą TENSE – 3 miesiące za 1 zł

Obecność na rynku od 2009 r. to klucz do zrozumienia, jak ważne jest doświadczenie i ciągłe udoskonalanie metod w skutecznym pozycjonowaniu. Wiele firm kieruje do nas zapytania, czy wykręcimy dla nich pierwszą pozycję w Google, bo… konkurencja okupuje jedynki itd. itp. Owszem, jest to możliwe i całkiem proste, ale tu nie chodzi fajerwerki, a skuteczność, czyli stałe utrzymywanie wyników np. na pierwszej stronie danej wyszukiwarki, najczęściej Google. Nasza praktyka pokazuje, że tylko rzetelne i wieloaspektowe podejście do prac SEO przynosi długotrwałe rezultaty. Niech dowodem tego będzie fakt, iż 90% Klientów przedłuża z nami umowę na usługę pozycjonowania.

Bezpłatna wycena

Poznaj 6 zasad współpracy

Profesjonalna usługa SEO dla firm, blogerów czy instytucji to wyzwanie, któremu stawiamy czoła od lat. Od zarania działamy na podstawie prostych i przejrzystych zasad współpracy. Efekt? Zyskujesz komfort psychiczny i pewność, że targety zostaną dowiezione z wynikami i na czas. Dzięki nam, Twoja witryna przejmie najbardziej wartościowy ruch, czyli zwiększy szanse na wysoki poziom konwersji (po polsku: więcej klientów, którzy kupują :)

A teraz zobacz filary, na których opieramy współpracę z firmami takimi, jak Twoja:

  • Wybór fraz do pozycjonowania
  • Audyt witryny & optymalizacja
  • Konsultacje i support techniczno-handlowy
  • Umowa bez kruczków
  • Transparentne monitorowanie real-time
  • Bezpieczeństwo & zaufanie

Ponadto, oferujemy elastyczne modele rozliczeniowe, dzięki czemu firmowy budżet wreszcie się „zepnie”, a co najlepsze – zyski zaczną systematycznie rosnąć.

Widoczność dzięki synergii

Sukces to synergia wielu metod i narzędzi, które mogą dawać fantastyczne efekty. Dlatego współpracując z nami, możesz liczyć na rozszerzenie działań w postaci skutecznego miksu:

  • pozycjonowania stron (SEO)
  • kampanii reklamowych (PPC)
  • content marketingu

Kluczem efektywności jest opieranie się na twardych danych, więc nie przegap okazji na lepszą widoczność, większy ruch i rozwój.

Albo jesteś na topie, albo…

…wyjedź w Bieszczady. Współczesny Internet to ogromny rynek uporządkowany przez algorytmy wyszukiwarek, a użytkownicy są coraz bardziej niecierpliwi i oczekują, że po wpisaniu danej frazy od razu otrzymają listę najlepszych firm z określonej branży. Jeśli chcesz, aby Twoja marka, firma czy organizacja znalazły się w ścisłej czołówce, to nie czekaj, tylko zleć usługę pozycjonowania profesjonalistom, którzy wiedzą jak to zrobić skutecznie i z korzyścią dla Ciebie.

Bezpłatna wycena