Witaj!

Pewnie zaglądasz tutaj, żeby poznać naszych grafików i zobaczyć, jakie to ciekawe arcydzieła tworzymy w tym Photoshopie. No to się zdziwisz, i to bardzo! Bo poniżej znajdziesz masę tekstu o tym, jacy to jesteśmy „naj”, ale nie tylko…

Jednak najpierw pozwól się przenieść do krainy, gdzie króluje PROSTOTA, MINIMALIZM, GŁĘBIA, a z drugiej strony fantazyjne powyginane linie, barokowe zdobienia oraz wysmakowany, graficzny przepych rodem z wersalskiego dworu. Wiemy, że potrzebujesz naprawdę dobrego i wymuskanego projektu graficznego, ponieważ chcesz, aby Twoja firma zachwycała i uwodziła klientów pięknymi detalami. OK, to jest w porządku – w końcu od kołyski uczą nas, że:

JAK CIĘ WIDZĄ, TAK CIĘ PISZĄ!

Zgoda! A teraz wyobraź sobie, że znikają wszelkie konwenanse, style i szkoły dobrej grafiki. Oczyma wyobraźni zaczynasz widzieć czerń, szarość, a po chwili Twój umysł, mimo woli, rozpoczyna genesis. Obserwujesz jak tworzy się przestrzeń wolna od uprzedzeń, pełna niesłychanej głębi, która jest wynikiem kreacji najdalszych zakątków wyobraźni. Powoli dostrzegasz pierwsze kształty, a w oddali migoczą jakieś symbole, może obrazy, przebłyskują kolory… I właśnie wtedy, niczym grom z jasnego nieba, pojawia się genialna IDEA, WIZJA… i jeszcze to niesamowite łaskotanie w brzuchu, które daje Ci do zrozumienia, że za chwilę wszystko przelejesz na papier, a może od razu na ekran komputera. Otwierasz oczy…

Pomysły można ukraść, ale wykonania i pasji już nie.
Tim Ferriss.

Tak mniej więcej wygląda proces twórczy w naszym dziale graficznym, którego członkowie posiadają otwarte umysły na to, co nowe i nieznane w designie. Co więcej, są pełni pasji, a każdy z nich przez lata wypracował swój niepowtarzalny styl, który sprawia, że projekt wizytówki, logo czy banalnej ulotki staje się majstersztykiem grafiki użytkowej.

DOŚĆ KURTUAZJI – ZOBACZ KONKRETY DLA TWOJEJ FIRMY

O ile wena to coś nieuchwytnego i coś tak wspaniałego, że można o niej rozprawiać godzinami przy lampce dobrego wina i obłędnych czekoladek, o tyle zlecenia dla naszych klientów traktujemy bardzo poważnie. Tutaj nie ma miejsca na nudę, słabe wykonanie, czy sławetne „jakoś to będzie”. Od pierwszej kreski stawiamy na jakość projektu, ponieważ będzie podziwiany przez tysiące par oczu, a to zobowiązuje do najwyższej staranności i dopracowania każdego detalu. Wiemy, że profesjonalna identyfikacja wizualna jest w stanie wyrazić więcej niż 1000 słów, przemawiając do wyobraźni klienta i zostając w jego pamięci na wiele lat.

W Proadax możesz zlecić nie tylko stosunkowo proste grafiki na potrzeby ulotek, wizytówek, social mediów czy bannerów reklamowych. W naszej agencji interaktywnej przygotujemy dla Ciebie również te BARDZIEJ AMBITNE CACKA, które zagoszczą na stronie internetowej Twojej firmy, odmienią sklep online czy tchną życie w portal. Nie ukrywamy także, iż wszelkie akcje reklamowe potrzebują całej masy inspirujących grafik, będących haczykiem na umysł klienta. I my to rozumiemy, ponieważ wykonaliśmy mnóstwo takich projektów (zobacz nasze realizacje), które zakończyły się sukcesem (poczytaj opinie klientów). A może potrzebujesz eleganckiej prezentacji lub katalogu, który będzie stylowym połączeniem grafiki i treści? Nie ma sprawy!

GRUNT TO DOBRA WSPÓŁPRACA

Taka, podczas której obie strony wymieniają się pomysłami i koncepcjami oraz robią wszystko, by osiągnąć jak najlepszy rezultat w możliwie najkrótszym czasie. Dlatego nie bój się marzyć, tylko opowiedz nam o tym, a my postaramy się zaproponować optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy, które będzie skuteczne, a zarazem estetyczne czy po prostu ładne.

STAWIAMY NA ZROZUMIAŁĄ KOMUNIKACJĘ

Obawiasz się, że zasypiemy Cię graficznym slangiem i innymi dziwolągami, których nie rozumiesz, a później spędzisz pół dnia nad rozszyfrowaniem tego wszystkiego? Nic z tych rzeczy! Najlepsze wyniki biorą się z właściwie zakomunikowanych i dobrze spełnionych potrzeb klienta. Ponadto wyjaśniamy prostym językiem trudne kwestie i dopilnujemy, żeby Twoja firma płaciła tylko za to, z czego naprawdę skorzysta.

DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA!

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to Ty przyjechał do nas – zaparzymy kawkę i porozmawiamy w miłej atmosferze o tym, jak wesprzeć Twój biznes. Nieważne czy mieszkasz w Oświęcimiu, Chrzanowie, Wadowicach czy Andrychowie – u nas każdy klient, potrzebujący pomocy i oczekujący dobrej rady, jest mile widziany, zawsze.

PAMIĘTAJ, GRAMY W JEDNEJ DRUŻYNIE!

Zastanawiasz się może, jak to jest możliwe? Nic prostszego – Ty masz problem, a my posiadamy jego rozwiązanie, czy to nie piękne? Co więcej, sukces Twojej firmy to także sukces Proadax. Jak widzisz, jest to system naczyń połączonych, z którego korzystamy razem – wcielamy klasyczną zasadę win-win w biznesie. Z nami to możliwe!

Podsumujmy klasykiem:

Życie projektanta to ciągła walka – walka przeciw brzydocie.
Massimo Vignelli

Czujesz, że trafiłeś pod dobry adres? Brawo, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś do nas zadzwonił lub napisał – wal śmiało!

Proadax – zobacz to, co niezwykłe!