Ciągle brakuje Ci czasu na realne zajęcie się swoim biznesem? Twój „informatyk” stale coś psuje? A może prowadzenie strony internetowej, sklepu online czy każdego innego serwisu www to dla Ciebie udręka i straszna nuda?

Nie przejmuj się, od takich zadań masz nas – agencję interaktywną Proadax!

NIE MASZ JUŻ SIŁY DO TYCH INTERNETÓW?

Uważasz, że z tym WordPressem jednak Ci nie po drodze? Wyluzuj, doskonale Cię rozumiemy, że masz dość gmerania w ustawieniach. W dodatku intuicja podpowiada nam, że tak w ogóle to wcale nie chcesz się tym zajmować, ponieważ administracja stroną to dla Ciebie czarna magia.

ZNASZ TO?

 • „Nie mam czasu”.
 • „Nie znam się na tym”.
 • „Nie wyświetla mi się to, co wpisałem. Ups, wszystko znikło!”.
 • „Nie stać mnie na zatrudnienie administratora stron www”.
 • „Nie umiem zarządzać sklepem online”.
 • „Nie wiem, co zrobić, gdy ciągle wyskakują błędy 404”.
 • „Nie potrafię dodać wpisu lub grafiki”.
 • „Nie mogę wyczyścić kodu”.
 • „Nie zwiększam sprzedaży, bo nie rozumiem ustawień”.
 • „Nie jestem zadowolony z działania serwisu/portalu/sklepu”.

Możemy tak wymieniać w nieskończoność, jednak czy ma to sens?

To pytanie retoryczne – wiedz jedno – ekipa Proadax uwielbia rozwiązywać problemy klientów!

Dlatego pozwól nam działać – zajmiemy się wszystkim oraz zdejmiemy z Ciebie ten ciężar i zrobimy tak, by serwis hulał jak nigdy dotąd. Od dziś zyskasz więcej czasu na rzeczy, które lubisz oraz te, które kiedyś sprawiały Ci ogromną frajdę w biznesie, czyli kierowanie firmą. Usiądź wygodnie w fotelu prezesa, zrelaksuj się i zobacz, jaką fajną ofertę przygotowaliśmy z myślą o takiej firmie jak Twoja!

PROFESJONALNE ZARZĄDZANIE & OBSŁUGA SERWISÓW WWW

Dziś praktycznie każda firma korzysta z narzędzi internetowych czy to do prowadzenia własnej strony www, sklepu online czy portalu. Jednak problem opieki nad wirtualną wizytówką albo platformą sprzedażową bardzo często jest traktowany po macoszemu. Na początku wydaje się być sprawą „do ogarnięcia”, a kiedy po kilku dniach zaczynają się pierwsze problemy – firmy szukają ratunku u pojawiających się znikąd „pomocnych” jegomości, którzy za „drobną opłatą” naprawią to i owo. Jakież jest zdziwienie, kiedy taka firma pada ofiarą kradzieży danych osobowych, tajemnic handlowych czy wielu innych cennych informacji lub środków na kontach…

Agencja interaktywna Proadax to grupa specjalistów, którzy zawodowo zajmują się nie tylko tworzeniem serwisów internetowych, ale także ich odświeżaniem, zarządzaniem czy doradztwem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w programowaniu oraz śledzimy trendy, dzięki temu wiemy, co dzieje się w branży, a ponadto rozumiemy problemy, z którymi przychodzą do nas klienci. A co najważniejsze – jesteśmy w stanie skutecznie im pomóc, oferując szkolenia z obsługi lub stałą opiekę nad serwisem.

OPIEKUJEMY SIĘ SKLEPAMI INTERNETOWYMI

Jeśli produkty nie wyświetlają się tak, jak powinny, a złożenie zamówienia w Twoim e-sklepie na silniku WooCommerce to droga przez mękę, to nie dziw się, że klienci nie kupują. Nie trać reputacji, czasu i pieniędzy, tylko zleć to nam! Od razu zoptymalizujemy kod, wyczyścimy błędy, dodamy przydatne wtyczki oraz wdrożymy niezbędne integracje, dzięki którym wybór i naliczenie płatności czy wygenerowanie faktury będzie odbywać się automatycznie.

Prosto, szybko i bez stresu – tak właśnie działają najlepsze platformy w branży e-commerce, dołącz do nich!

OBSŁUGUJEMY NAPRAWDĘ DUŻE PORTALE

Od początku naszego istnienia staramy się podejmować ambitnych wyzwań. To nasza siła napędowa, która sprzyja rozwojowi i ciągłej nauce. Dzięki temu, że pracujemy wg filozofii ciągłego ulepszania, możesz czytać tekst tej oferty. Nie boimy się dużych przedsięwzięć, mamy doświadczenie, umiejętności i nowoczesny sprzęt, by poprowadzić nie tylko małych, ale i tych nieco większych graczy na rynku. Zaufali nam przedsiębiorcy z Zatora, Oświęcimia, Chrzanowa, Andrychowa, Alwerni czy Wadowic.

Czekamy na Ciebie!

DBAMY O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG

Nie gramy słabymi kartami – jeśli chcemy działać, to wyciągamy same asy. Skoro jedni walczą ceną, my stawiamy na jakość! Wiemy, że tylko dobrze wykonana robota zostanie doceniona. Nieustannie dbamy o dobre imię poprzez dostarczanie zindywidualizowanych usług, które rozwiązują problemy firm oraz pozwalają im rozwinąć biznesowe skrzydła. Działamy mądrze, z pasją i odpowiedzialnością, by zyskać szacunek i zaufanie naszych klientów.

Uważamy, że jakość to:

 • fachowa pomoc o każdej porze,
 • dobór najlepszych dostępnych technologii,
 • dbałość o detale.

ZAPEWNIAMY WSZECHSTRONNE WSPARCIE

Nasza działalność to nie tylko zarządzanie serwisami czy opieka nad różnego rodzaju platformami. Musisz wiedzieć, że setki zrealizowanych projektów to znak, że możemy dać Twojej firmie kompleksową obsługę – nasz zespół to specjaliści od:

 • web designu;
 • projektowania grafiki;
 • programowania;
 • promocji, reklamy & e-marketingu;
 • social mediów

i szeregu innych, równie przydatnych rzeczy, z których może skorzystać Twój biznes.

Na kiedy umawiamy spotkanie?

Proadax – rób to, co kochasz, my zajmiemy się resztą!