Prowadzenie bloga

Blog – napiszemy treści przydatne dla Twoich klientów

Blog to przede wszystkim ogromna dźwignia dla działań SEO, dzięki czemu Twoja firma zacznie zajmować coraz wyższe miejsca w wyszukiwarkach. Co więcej, ciekawy i pomocny z punktu widzenia klienta wpis, pomoże takiej osobie zdobyć niezbędną wiedzę oraz ułatwi podjęcie decyzji zakupowej.

copywriting, zlecenie tekstu
pisanie treści, teksty na zlecenie, copywriting

Dlaczego warto prowadzić bloga?

  • budujemy lepszą pozycję w Google;
  • generujemy większy ruch na stronie;
  • pokazujemy się w roli eksperta.

Jak wygląda prowadzenie bloga?

Zajmujemy się napisaniem i publikacją wpisów blogowych zarówno standardowych, jak i specjalistycznych (np. motorzeczoznawca  , autodetailing, fotowoltaika).
Co miesiąc podajemy kilka tematów, z których Ty wybierasz ten, który Ci się najbardziej podoba. Następnie piszemy tekst i tworzymy grafikę. Pilnujemy dat publikacji, które są bardzo ważne, zwłaszcza, jeśli chcemy uzyskać  ciekawe efekty.

Jak możemy pomóc

rozwinąć się Twojej marce? Sprawdź

Co mówią o nas klienci

Gorąco polecam 🙂 Bardzo profesjonalna współpraca. To firma, w której pracują osoby pełne pasji, zrozumienia, profesjonalni i przy tym bardzo mili. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Profesjonalna obsługa. Proadax wykonał dla nas stronę internetową oraz całościowo identyfikację wizualną (odświeżenie logo, materiały graficzne – wizytówki, papier firmowy, stopki maila, teczki i inne). Wszystko wykonane terminowo i z pełnym zaangażowanie. Polecamy.

Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną współpracę przy projekcie sklepu internetowego. Wasza agencja wykonała niesamowitą pracę, dzięki której nasz sklep stał się nowoczesny i funkcjonalny.

Pragnę szczególnie podziękować P. Agnieszce za jej uprzejmość, cierpliwość i profesjonalizm, które sprawiły, że jako klient poczuliśmy się docenieni i obsłużeni na najwyższym poziomie. Jej zaangażowanie w budowanie pozytywnych relacji z klientami jest godne podziwu.

Dziękuje za zaangażowanie i kreatywność P. Szymona, który jako projektant stworzył piękny i estetyczny wygląd naszego sklepu.

Również P. Krzysztof zasługuje na wielkie uznanie. Jego umiejętności techniczne i precyzja w kodowaniu sprawiły, że nasz sklep działa płynnie i bez żadnych problemów.

Ostatni, ale nie mniej ważny, chciałbym podziękować P. Adamowi, prezesowi firmy.

Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim za wspaniałą współpracę przy tworzeniu tego projektu.

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.