Apart Service – Lookalo

Ostatnio zagościliśmy w magicznymi Krakowie – dawnej stolicy Polski oraz sercu krajowej turystyki, gdzie historyczne i kulturowe dziedzictwo przeplata się ze środowiskiem outsourcingu i startupów.

To właśnie stąd otrzymaliśmy zlecenie, by wykonać serwis internetowy lookalo.pl. Nasz klient, firma Apart Service, zajmuje się innowacyjną obsługą najmu mieszkań, apartamentów, hoteli czy willi. Główne wytyczne to ładny design i dobra wyszukiwarka.

Każdy serwis internetowy, którego rdzeniem jest baza danych, musi wyróżniać się przejrzystością, szybkim działaniem oraz intuicyjną nawigacją. Tak też zrobiliśmy w lookalo.pl – ustawiając biały, neutralny layout, przyjemną grafikę w tle oraz duże i czytelne pola wyszukiwarki obiektów noclegowych. Kluczową zaletą bazy/katalogu jest podział na kategorie, dzięki czemu szukanie noclegu nie będzie problemem. Z kolei rozbudowany system filtracji obiektów (technologia AJAX) pozwala od razu podejrzeć i kliknąć w interesujący obiekt bez odświeżania strony.

 

Na uwagę zasługuje też interaktywna mapa miejsc noclegowych, która agreguje pojedyncze obiekty w grupy, jeśli te znajdują się w danej miejscowości czy dzielnicy. To dobry sposób na sprawdzenie, gdzie można zatrzymać się większą grupą np. w delegacji, podczas wyjazdu integracyjnego lub wycieczki. Ponadto, wykonaliśmy też prace webwriterskie Kraków, których efektem jest ciekawy i zachęcający do działania content.

W zakresie UI/UX dla wykonanej strony internetowej Kraków, oprócz zaprojektowania przyjaznej wyszukiwarki, dodaliśmy „pływające menu” oraz wdrożyliśmy standard Responsive Web Design, który umożliwi przewijanie serwisu nie tylko w wersji na komputery, ale również na urządzeniach mobilnych. W celu ułatwienia kontaktu potencjalnych gości z operatorem, dołączyliśmy integrację z LiveChat FB Messenger oraz opracowaliśmy prosty w obsłudze formularz kontaktowy. Z kolei integracja z Google Maps pomaga dotrzeć do biura firmy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.